اخبار

فرماندار ایذه در نشست شورای فرهنگ عمومی این شهرستان:

برای تاثیرگذاری برنامه ها باید روی چند موضوع مشخص تمرکز کنیم

برای تاثیرگذاری برنامه ها باید روی چند موضوع مشخص تمرکز کنیم
فرماندار شهرستان ایذه گفت: برای تاثیرگذاری و هدفمند کردن برنامه ها باید روی چند موضوع محدود و مشخص تمرکز کنیم و از پراکندگی بپرهیزیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، حسن نبوتی در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان ایذه که سه شنبه 22 تیرماه با حضور امام جمعه،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان و سایر اعضا در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.، ضمن بیان این مطلب افزود: موضوعات و مسائل فرهنگی بسیار متعدد و متنوع است و در شورای فرهنگ عمومی شهرستان می بایست برای نتیجه بهتر، چند موضوع مهم انتخاب و در یک برنامه یک ساله به آنها پرداخته شود.

وی با اشاره به چند موضوع مهم فرهنگی از جمله فرهنگ کتابخوانی، فرهنگ عفاف و حجاب و ... اظهار کرد: برای تاثیرگذاری و هدفمند کردن برنامه ها باید روی چند موضوع محدود و مشخص تمرکز کنیم و از پراکندگی بپرهیزیم.

حجت الاسلام سید میثم موسوی امام جمعه شهرستان ایذه در این نشست به تشریح اهمیت شورای فرهنگ عمومی پرداخت و با اشاره به نقش فرهنگ در جامعه تاکید کرد: جلسات شورای فرهنگ عمومی می بایست به صورت ماهی یکبار برگزار شود و همه برای رفع مشکلات و ناهنجاری های فرهنگی در شهرستان تلاش و برنامه تعریف کنند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایذه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره اهمیت مساله فرهنگ گفت: از اعضا تقاضا داریم جلسات شورای فرهنگ عمومی را مورد توجه ویژه قرار دهند.

عبدالرضا باغ شیرین زیربنا و مقدمه اصلاح و پیشرفت در دیگر ابعاد جامعه و کشور را برطرف کردن ناهنجاری های فرهنگی برشمرد و افزود: برای نتیجه گرفتن در مقولات فرهنگی تعریف برنامه خوب و زمان کافی لازم است، لذا نباید در زمانی کوتاه دنبال نتیجه خیلی محسوسی در مباحث فرهنگی باشیم.

در ادامه نیز سایر اعضا نظرات خود را بیان کردند و مصوباتی برای برگزاری مناسب جلسات و برنامه ریزی در حوزه فرهنگ شهرستان مورد تصویب قرار گرفت.

۲۸ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۵۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید