اخبار

بیست و پنجمین نشست شورای اطلاع رسانی دولت در استان خوزستان برگزار شد

بیست و پنجمین نشست شورای اطلاع رسانی دولت در استان خوزستان برگزار شد
بیست و پنجمین نشست شورای اطلاع رسانی دولت در استان خوزستان با حضور معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی،رئیس مرکز بهداشت،اصحاب رسانه و سایر مسئولان استانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان در این نشست که 15 تیر در محل استانداری برگزار شد گفت: امروزه موضوع بیماری کرونا در کشور و استان خوزستان همچنان مطرح است و ما باید مانند گذشته اطلاع رسانی لازم و درست را در این زمینه انجام دهیم.

رضا نجاتی افزود: هر زمان اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مان را بیشتر کردیم و ترس بدون اضطراب در مردم ایجاد شد، نتیجه بهتری گرفتیم. باید رسانه ها در این روزها همچنان مانند قبل تلاششان را بیشتر و خدمات و فعالیت های کادر بهداشت و درمان را منعکس کنند و آن 5 درصدی که طبق آمار اعلام شده از این بیماری بی اطلاع بودند، بررسی شود که چه کسانی هستند.

وی با بیان اینکه باید هشدارهای لازم و اطلاع رسانی جدی به مردم داده شود اظهار کرد: در نشست خبری که طی روزهای آینده با حضور علوی رئیس مرکز بهداشت استان با خبرنگاران و مدیران گروه های مجازی شبکه های اجتماعی برگزار می شود،خبرنگاران و اصحاب رسانه باید حضور جدی داشته باشند که اطلاع رسانی به موقع و درست در مورد نوع جدید بیماری کرونا به مردم داده شود.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان به بحث تنش آبی از دیگر دغدغه های این روزهای استان اشاره کرد و ادامه داد: بحث تنش آبی،کشاورزان، بی برقی و کمبود آب از دغدغه ها و بحث های دیگر ما در این روزها در کنار بیماری کرونا است که باید در این زمینه اطلاع رسانی شود و صرفه جویی مردم در بحث آب و برق و رعایت شیوه نامه های بهداشتی، می تواند کمک بسیاری کند.

گفتنی است،برگزاری نشست خبری سیدمحمد علوی رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اصحاب رسانه و مدیران گروه های مجازی شبکه های اجتماعی 21 تیرماه ساعت 10 صبح در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و برگزاری نشست بعدی شورای اطلاع رسانی دولت در خوزستان با موضوع واکسیناسیون و تنش آبی از مصوبات این جلسه بود.

۲۰ تیر ۱۴۰۰ ۱۴:۲۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید