اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان بیان کرد:

شبکه جهانی الاهواز فضایی برای فعالیت خردورزان دینی

شبکه جهانی الاهواز فضایی برای فعالیت خردورزان دینی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: راه اندازی شبکه جهانی الاهواز فضایی برای افرادی که در حوزه های دینی، مذهبی و خاصتأ شیعه قصد دارند فعالیت های خردورزانه ای را ارائه دهند،فراهم کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند پیش از ظهر دوشنبه 14 تیر در بازدید از دفتر روزنامه ندای رسا و شبکه جهانی الاهواز به همراه معاونان و هیئت همراه ضمن تشکر از حضرت آیت الله موسوی جزایری به عنوان مبدع شبکه جهانی الاهواز بیان داشت: ژرف اندیشی حضرت آیت الله موسوی جزایری به عنوان بنیانگذار شبکه جهانی الاهواز سبب شد تا راه اندازی این شبکه پاسخگوی همه افرادی باشد که در حوزه های دینی، مذهبی و خاصتأ شیعه قصد دارند فعالیت های خردورزانه ای را ارائه دهند.

وی ادامه داد: در بازدید امروز با زوایای دیگری از این شبکه آشنا شدیم؛ در حقیقت ایجاد فضایی افزون بر جریانات مذهبی، پاسخ به شبهات، فعالیت های دینی و قرآنی اتفاق مبارکی است؛ این شبکه طیف دیگری از فعالیت های هنری، فرهنگی، اجتماعی، بررسی چالش های استانی، بیان مشکلات و ارائه راهکارها با حضور کارشناسان را به خود اختصاص داده است.

بازدید از شبکه جهانی الاهواز

جوروند تصریح کرد: شبکه وزین و باشکوه الاهواز به فضایی می رسد که نگاه جمعیت بسیار زیادی از جهان را به خود اختصاص می دهد به همین دلیل از دست اندرکاران این شبکه به ویژه حجت الاسلام والمسلمین پیمان علی نژاد؛ مدیر کل این شبکه جهانی تشکر می کنم که با مدیریت مطلوب وی شاهد موفقیت های روز افزون این شبکه در سطوح عالی به خصوص اجلاس مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلوزیون های اسلامی هستیم.  

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در پایان صحبت های خود گفت: امیدواریم که در آینده شاهد ارتباط وسیع تری میان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و شبکه جهانی الاهواز باشیم.

سپس محمد امین سعیدی، سردبیر روزنامه ندای رسا به ارائه گزارشی از فعالیت های این روزنامه پرداخت و در پایان از دفتر این روزنامه نیز بازدیدی به عمل آمد.

۱۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۳:۴۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید