اخبار

نمایشگاه آثار مشترک هنرمندان ایران و ترکیه برگزار می شود

نمایشگاه آثار مشترک هنرمندان ایران و ترکیه برگزار می شود
نمایشگاه آثار مشترک هنرمندان حرفه ای دو کشور ایران و ترکیه در رشته های نقاشی و مجسمه به صورت مجازی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول با اعلام این خبر گفت: نمایشگاه آثار مشترک هنرمندان حرفه ای دو کشور ایران و ترکیه به منظور تبادل فرهنگی و هنری بین هنرمندان هر دو کشور برگزار می شود، که به ارائه نمایش آثار آن ها از ۲۱ اردیبهشت جاری به مدت ۱۰ روز در فضای مجازی (یوتیوب، فیسبوک و اینستاگرام) می پردازد.

نادر سعادتی فرد افزود: در این رویداد مهم اسامی برخی از هنرمندان خوزستانی در کنار اساتید و هنرمندان نامی کشور نیز به چشم می خورد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه با موضوع صلح و آرامش برگزار می شود اضافه کرد: ۴۵ هنرمند از هر ۲ کشور در این رویداد مشارکت دارند و از هر هنرمند ۲ اثر پذیرفته شده است. همه ی آثار ارائه شده در یک کاتالوگ الکترونیکی درج و در اختیار علاقه مندان قرار داده می شوند.

سعادتی فرد به اسامی هنرمندان خوزستانی در این نمایشگاه اشاره و تصریح کرد: سید نظام الدین امامی فر از دزفول، آذرنوش گیلانی از اهواز،عبدالرضا رابطی از دزفول،مجید محمد خواه از اهواز،حمید نورآبادی از دزفول و زهره صاحبی از اهواز هنرمندان خوزستانی هستند که در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول اظهار امیدواری کرد: در آینده بعد از رهایی از ویروس کرونا این رویدادها به صورت حضوری برگزار می شوند.

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۳۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید