اخبار

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به مناسبت 2 اردیبهشت،سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیامی منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

أَلَم تَرَ کَیفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا کَلِمَةً طَیِّبَةً کَشَجَرَةٍ طَیِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِی السَّماءِ

گرامی باد روز تشکیل این شجره طیبه بر سربازان اسلام که با پرچم داری از آرمان‌های اباعبدالله (ع) تفسیرگر راه امام حسین‌ (ع) هستند و یادآور پرچم فتحی‌ هستند که با پیراهن خونین حسین (ع) در کربلا برافراشته شد و تا همیشه اولین داوطلب برای فرشته شدن و پرواز در آسمان الهی هستند. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ناگهانی از حادثه، همواره لبیک‌گوی فرمان «حی علی خیرالعمل» است؛ زیرا در مسیر عشق، تنها عمل است که ایمان را گواهی می‌دهد.

بدون تردید این نهاد انقلابی و به سان دژ مستحکم ملت ایران با ولایت مداری، معنویت، دانش، اقتدار و صلابت توانسته است قله های افتخار را یکی پس از دیگری فتح کند؛ این نهاد مکتبی که همپای انقلاب متولد و مسئولیت خطیر پاسداری از انقلاب، دفاع از نظام و آرمان های بلند امام راحل و شهدای والا مقام را عهده دار شد، در تمامی صحنه ها حضور پررنگ و موثر داشته است.

 ‌نیروهای جان برکف سپاه به واسطه حضور مخلصانه در تمامی حوادث همچون سیل، زلزله و .... و اکنون نیز که در بحران شیوع ویروس کرونا همواره خدمت رسانی کرده اند به عنوان نماد مقاومت و الهی‌ترین و مردمی‌ترین نهاد نظامی و فرهنگی به پشتوانه‌ای بزرگ برای این نظام و تکیه گاهی برای مردم تبدیل شده است.

ضمن ارج نهادن به مقام شهدای گرانقدر این نهاد انقلابی و در راس آن سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین مدافعان حرم و جانبازان، ایثارگران و رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توفیقات روز افزون را در سایه ی خداوند متعال و عنایات امام عصر (عج) و نایب بر حق ایشان امام خامنه ای مدظله العالی برای برادرانم در این نهاد ارزشی و مردمی را مسالت دارم.

محمد جوروند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان

۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۰:۱۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید