اخبار

نخستین نشست شورای فرهنگ عمومی هفتکل در سال ۱۴۰۰ برگزار شد

نخستین نشست شورای فرهنگ عمومی هفتکل در سال ۱۴۰۰ برگزار شد
نخستین نشست شورای فرهنگ عمومی هفتکل با موضوع رعایت شئونات ماه مبارک رمضان با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی یکشنبه ۲۲ فروردین 1400 در هفتکل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هفتکل گفت: در آستانه ماه مبارک و نورانی رمضان قرار داریم و به مناسبت این ماه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هفتکل برنامه ای با عنوان شب های مهربانی با استفاده از فضای مجازی برگزار می کند.

مهدی نسیمی افزود: نظر به اهمیت ترویج فرهنگ اسلامی در بین آحاد مردم، مسابقه بزرگ ماه مبارک رمضان با طرح سوال هایی از نهج البلاغه توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان در فضای مجازی نیز برگزار می شود.

امام جمعه هفتکل نیز در این نشست گفت: خداوند ماه مبارک رمضان را ماه رحمت و برکت قرار داده است و قطعا بسیاری از مشکلات اعم از جسمی، روحی و اجتماعی در این ماه پر فیض و برکت برطرف می شود.

حجت الاسلام علی خلیلی خواستار کار و تلاش مضاعف جهت بر طرف کردن مشکلات درسال تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها شد.

در ادامه هر یک از اعضا به بیان نظراتی پرداختند.

برگزاری برنامه ختم قرآن در فضای مجازی،کمک همه ادارات در تهیه بسته های غذایی برای  افطار روزه داران کم بضاعت،برگزاری جشنواره محله همدل توسط هیأت های مذهبی و موسسات قرآنی با اولویت رسیدگی به مشکلات محله،برگزاری مراسم احیای شب های قدر با استفاده از فضای مجازی و تبیین فضائل یاران امام علی (ع) در راستای اطاعت از منویات مقام معظم رهبری و ترویج ولایت پذیری از مصوبات این نشست بود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۴۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید