اخبار

آیین تقدیر از برگزیدگان چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه های خوزستان برگزار شد

آیین تقدیر از برگزیدگان چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه های خوزستان برگزار شد
نفرات برتر چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه های خوزستان در نشستی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان  یکشنبه 22 فروردین 1400 در این آیین ضمن تشکر از همه کسانی که آثار خود را به جشنواره چهارم ارسال کردند، گفت: توجه به موضوع  کیفیت تولیدات و محتوای خبری و تولیدی اهمیت زیادی دارد و از حضور فعال خبرنگاران در چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه های خوزستان و به ویژه خبرنگارانی که نفرات برتر شدند تقدیر می کنیم.

محمد جوروند افزود: خبرنگاران در شرایط کرونا خیلی تلاش می کنند و ما دغدغه این عزیزان را داریم و می‌خواهیم که مراقب سلامت خود باشند.

وی با تاکید بر اینکه استان خوزستان مشکلات زیادی دارد و در کنار آن اتفاقات و خبرهای خوب هم می تواند داشته باشد اظهار داشت: از خبرنگاران خواهانیم در این زمینه هم خبرها و موضوعاتی مثبت و امید آفرین را تهیه کنند. به طور مثال می توان به پیروزی مقتدرانه تیم فولاد خوزستان در مقابل العین و موضوعات دیگر اشاره کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اضافه کرد: خبرنگاران تاثیرگذارترین در انتخابات هستند و ان شالله با همیاری اصحاب رسانه این مهم  هم به خوبی محقق شود.

رقابت تنگاتنگ بین رسانه ها در چهارمین جشنواره

مدیر خانه مطبوعات خوزستان با اشاره به کیفیت آثار ارسالی به جشنواره چهارم و رقابت تنگاتنگ برای انتخاب برترین ها گفت: این باعث افتخار ماست که رسانه های خوزستان فعال و خوش قلم هستند و این جشنواره چهارم باعث شناخت هرچه بیشتر این عزیزان شد.

افشار پرویزی بابادی افزود: برای سال جدید با مکاتبه ای که با ارشاد استان داشتیم شهرستان ها را فعال خواهیم کرد و با برگزاری نشست های خبری و دعوت خبرنگاران و اصحاب رسانه شناسایی و پیگیری مشکلات آن ها را انجام می دهیم.

وی به حضور و استقبال خوب اصحاب رسانه در کنار مجمع نمایندگان خوزستان برای پیگیری مشکلات و مسائل استان اشاره کرد.

مدیر خانه مطبوعات خوزستان به پویش خبر خوب اشاره کرد و افزود: این موضوع را به صورت فصلی خواهیم داشت و از خبرنگاران هم دعوت می کنیم تا در این امر حضور داشته باشند و هدایایی هم برای این عزیزان در نظر گرفته می شود.

شایان ذکر است، چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه های خوزستان با شرکت 322 اثر از اصحاب رسانه استان برگزار شد که در پایان ۲۷ نفر در ۹ بخش حائز رتبه های برتر اول تا سوم شدند و در این مراسم از برگزیدگان با اهدا لوح و جوایز نقدی تقدیر شد.

۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ۱۶:۳۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید