اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با رضا نجاتی سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان به منظور ارائه گزارش عملکرد شورای اطلاع رسانی دولت در استان خوزستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در این دیدار که دوشنبه 16 فروردین 1400 صورت گرفت با اشاره به گزارش فعالیت های انجام شده توسط شورای اطلاع رسانی دولت در خوزستان گفت: تشکیل کمیته های تخصصی با موضوع رسانه،ارائه تولیدات به صدا و سیما و انجام آموزش های لازم و مستمر در خصوص بیماری کرونا توسط آنها،راه اندازی پویش هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر در سال گذشته و نه به سیزده به در و در خانه بمانیم در فروردین امسال از جمله فعالیت های صورت گرفته توسط شورای اطلاع رسانی دولت در استان خوزستان است.

محمد جوروند خطاب به نجاتی و مجموعه استانداری خوزستان افزود: در استان خوزستان انعکاس خبری خیلی بالاست و لازم است شما دستور دهید که اخبار خوب را به ما انتقال دهند که ما از طریق خانه مطبوعات،شورای اطلاع رسانی و کمیته های تخصصی زیرنظر ما آنها را انعکاس دهیم.

وی در ادامه گزارشی از وضعیت پروژه های عمرانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از جمله پروژه خانه هنرمندان اهواز به معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان ارائه داد.

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۰۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید