اخبار

برگزیدگان چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه های خوزستان معرفی شدند

برگزیدگان چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه های خوزستان معرفی شدند
چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه های خوزستان چهارشنبه 27 اسفند در سه بخش تخصصی، ویژه و موضوعی با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،آیین اختتامیه چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه های خوزستان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،رئیس اداره مطبوعات این اداره کل، رئیس خانه مطبوعات خوزستان چهارشنبه 27 اسفند با معرفی برترین ها برگزار شد.

بخش سرمقاله و یادداشت

هیئت داوران رتبه سوم این بخش را به صورت مشترک به ثریا زندیار از روزنامه روزان و مرتضی آژند از پایگاه خبری کاوش اخبار اهدا کردند.

ندا سعادتی نسب از پایگاه خبری صبح ملت نیوز و محمود تیلا از روزنامه خوزی ها به ترتیب حائز رتبه های اول و دوم این بخش شدند.

بخش عکس

رتبه سوم این بخش به خلیل موسوی از خبرگزاری شبستان،رتبه دوم به مرضیه بهبهانی از خبرگزاری میزان و رتبه اول به علی محمدی از خبرگزاری ایسنا تعلق گرفت.

بخش گرافیک و صفحه آرایی

هیئت داوران رتبه سوم این بخش را به مرتضی پورسامانی از نشریه بامداد زاگرس، رتبه دوم را به محسن مرادی از روزنامه وحدت و رتبه اول را به مهسان احمدی از روزنامه خوزی ها اهدا کرد.

بخش گزارش

رتبه سوم این بخش به صورت مشترک به قاسم آل کثیر از خبرگزاری مهر و زهرا عباسی از روزنامه همشهری بخش شهرستان ها، رتبه دوم به محمدعلی بهوندی از خبرگزاری قدس آنلاین و رتبه اول به فاطمه بندری از خبرگزاری مهر تعلق گرفت.

در بخش خبر از میان آثار ارسالی، هیچ مطلبی حائز رتبه نشد.

بخش تیتر

رتبه سوم این بخش به هوشنگ نوبخت از پایگاه خبری شوشان،رتبه دوم به محمود تیلا از روزنامه خوزی ها و رتبه اول به صورت مشترک به صدیقه سلامی فر و اعظم مرادی از روزنامه وحدت تعلق گرفت.

بخش مصاحبه

در این بخش،زهرا رضاپور از پایگاه خبری کاوش اخبار رتبه سوم،قاسم آل کثیر از خبرگزاری مهر رتبه دوم و محمد مالی از روزنامه خوزی ها رتبه اول را کسب کردند.

بخش ویژه شهید قاسم سلیمانی

رتبه سوم این بخش به سیدخلیل موسوی از خبرگزاری شبستان،رتبه دوم به حدیث کریمی از پایگاه خبری هنرقلم

و رتبه اول به حنان سالمی از خبرگزاری فارس تعلق گرفت.

بخش موضوعی مدافعان سلامت

مرتضی آژند از پایگاه خبری کاوش اخبار،شهرزاد امیری از پایگاه خبری نبض شهر و فاطمه بندری از خبرگزاری مهر به ترتیب رتبه های اول تا سوم این بخش را به خود اختصاص دادند.

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۷:۱۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید