اخبار

با اعلام آرا هیئت داوران در مراسم اختتامیه؛

برگزیدگان سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول معرفی شدند

برگزیدگان سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول معرفی شدند
با اعلام هیئت داوران سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول برگزیدگان این دوره از جشنواره با محوریت نمایشنامه نویسی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، شهرام کرمی، سیدحسین فدایی حسین و مرتضی سخاوت هیئت داوران سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول پس از بررسی 42 نمایشنامه از استان های تهران، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه، بوشهر، مرکزی، اردبیل و خوزستان و تعداد 10 نمایشنامه به عنوان کاندیدای دریافت جایزه،تعداد دو نمایشنامه را حائز رتبه تقدیر و تعداد 5 نمایشنامه را به ترتیب شایسته رتبه اول تا پنجم برگزیده معرفی کردند. 

جوایز سیزدهمین جشنواره کودک و نوجوان دزفول

هیئت داوران با توجه به قابلیت های نمایشی آثار ارائه شده هادی کیانی و محسن عمادی برای نمایشنامه «آورده اند که» از استان اصفهان شهرستان خمینی شهر و ایزد ایروانی برای نمایشنامه «زمین خوره» از استان خوزستان شهرستان دزفول دو نویسنده را شایسته تقدیر دانسته و با اهدا لوح تقدیر و تندیس جشنواره از تلاش و اثر این هنرمندان قدردانی کردند.

جایزه نمایشنامه برگزیده اول شامل دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مبلغ شصت میلیون ریال به عقیل جماعتی برای نمایشنامه «2888» از استان بوشهر شهرستان خارک اهدا شد.

جایزه نمایشنامه برگزیده دوم شامل دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مبلغ سی میلیون ریال به سمیرا سلیمانی فارسانی برای نمایشنامه «هدیه ای از رنگین کمان» از استان چهار محال و بختیاری شهرستان فارسان اهدا شد.

هیئت داوران جایزه نمایشنامه برگزیده سوم شامل دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال را به سعید گل گل برای نمایشنامه «چی به چیه؟!» از استان خوزستان شهرستان دزفول اهدا کرد.

جایزه نمایشنامه برگزیده چهارم شامل دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال به لقمان بحرانی برای نمایشنامه «مهره مار» از استان بوشهر شهرستان دیّر اهدا شد.

جایزه نمایشنامه برگزیده پنجم شامل دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مبلغ ده میلیون ریال به مرضیه شریفی برای نمایشنامه «گلیتا: قهرمان عروسک ها» از استان اصفهان شهرستان اصفهان اهدا شد.

سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول به دبیری نادر سعادتی فرد با محوریت نمایشنامه نویسی روز پنج شنبه 21 اسفندماه 1399 با اعلام برگزیدگان به کار خود پایان داد.

۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۱۵:۲۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید