اخبار

آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول برگزار می شود

آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول برگزار می شود
آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول هم زمان با عید مبعث حضرت محمد (ص) در مجتمع فرهنگی سینمایی شهرستان دزفول برگزار و به صورت مجازی پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، دبیر سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول با اعلام خبر گفت: آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول روز پنج شنبه 21 اسفندماه 1399 ساعت 16 در سالن مجتمع فرهنگی سینمایی شهرستان دزفول برگزار و برای مخاطبان به شکل زنده و از صفحات مجازی پخش می شود.

نادر سعادتی فرد اظهار کرد: مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره که لحاظ شیوع بیماری کرونا با محوریت نمایشنامه نویسی برگزار شد با اعلام برگزیدگان به صورت زنده و از شبکه های مجازی پخش می شود.

وی تصریح کرد: علاقمندان می توانند آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول را از صفحه اینستاگرام «تئاتر خوزستان» به آدرس https://www.instagram.com/khoozestan.theater.ir/ ، صفحه اینستاگرام «دزفول تئاتر» به آدرس https://www.instagram.com/dezful_theater/ و صفحه «دزفول تئاتر» در آپارات به آدرس https://www.aparat.com/DezfulTheater/live  دنبال کنند.

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۳۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید