اخبار

شفاف‌سازی مسائل مالی،اطمینان فعالان قرآنی نسبت به مدیران را افزایش می دهد

شفاف‌سازی مسائل مالی،اطمینان فعالان قرآنی نسبت به مدیران را افزایش می دهد
مسئول امور قرآنی دفتر نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: شفاف‌سازی مسائل مالی باعث می‌شود که فعالان قرآنی نسبت به مدیران و مسئولان اطمینان بیشتری پیدا کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، حجت‌الاسلام سید محمدعلی بلادیان در نشست شورای توسعه فرهنگ قرآن کریم خوزستان که ۱۲ اسفندماه در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد،افزود: موضوع مسائل مالی قرآنی در ذهن جامعه قرآنی سوال ایجاد کرده است و واقعاً در این زمینه هیچ آگاهی و اطلاعی ندارند. شفاف‌سازی مسائل مالی باعث می‌شود که فعالان قرآنی نسبت به مدیران و مسئولان اطمینان بیشتری پیدا کنند.

وی ادامه داد: بنابر دستور حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی‌فرد، دو ماه است که فعالیت خود را در زمینه مباحث قرآنی آغاز کرده ایم و چند محور را در دستور کار خود قرار داده‌ایم که از جمله آن می‌توان به دیدار با فعالان و پیشکسوتان و موسسات قرآنی اشاره کرد.

بلادیان با بیان اینکه همکاری و هماهنگ‌سازی بین ادارات و نهادها و همچنین کمک در ارائه طرح‌ها و برنامه‌های قرآنی جزء وظایف ما است،تصریح کرد: برخی از ادارات، همکاری خوبی با ما داشته‌اند و از برخی دیگر انتظار همکاری بیشتری داریم. نگاه ما همکاری و هماهنگ‌سازی است؛ اجرای امور وظیفه ما نیست.

مسئول امور قرآنی دفتر نماینده ولی فقیه در استان خوزستان اضافه کرد: همچنین همکاری خوبی را با حوزه علمیه برادران آغاز کرده‌ایم که در طرح قرآنی ارائه‌شده تاکنون ۱۲۰ نفر از طلاب درس خارج برای شرکت در دوره تربیت معلم و استادی قرآن کریم ثبت‌نام کرده‌اند. ما برای پیشرفت و توسعه فرهنگ قرآن کریم و گسترش مسائل دینی در خدمت همه مدیران هستیم تا با اتحاد و همکاری بیشتر در این زمینه فعالیت کنیم.

۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۰۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید