اخبار

نشست معاون هنری و سینمایی اداره کل ارشاد خوزستان با کاندیداهای انجمن مد و لباس استان

نشست معاون هنری و سینمایی اداره کل ارشاد خوزستان با کاندیداهای انجمن مد و لباس استان
نشست صمیمانه معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با کاندیداهای هیأت مدیره انجمن مد و لباس استان دوشنبه 11 اسفندماه به صورت ویدئو کنفرانس در محل این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در این نشست که برای نخستین بار به صورت ویدئو کنفرانس و در فضای مجازی برگزار شد،ضمن خوش آمدگویی به حاضران در گفتگو و تأکید بر اهمیت برگزاری چنین نشست هایی، افق پیش روی انجمن طراحان مد و لباس خوزستان را روشن دانست و از تلاش های ارزشمند هنرمندان فعال در این زمینه قدردانی کرد.

ناصر چنانی با بیان اینکه تشکیل انجمن ها مقوم فعالیت های هنری است،برگزاری موفق این انتخابات را به عنوان اولین تجربه انتخابات مجازی، نمونه ارزشمندی برای سایر انتخابات انجمن ها دانست و از این جهت آن را حائز اهمیت عنوان کرد.

وی با بیان اینکه به زودی هفت نفر به عنوان اعضای هیأت مدیره انجمن طراحان مد و لباس خوزستان انتخاب می شوند اظهار امیدواری کرد که منتخبان انشاءا.. به دور از حواشی و با تمرکز بر اهداف تشکیل انجمن، از جمله تعریف رویدادها، برنامه ها و همچنین رفع مشکلات اجرایی، در پیشبرد و پیشرفت هنر طراحی لباس استان نقش بسزایی ایفا کنند.

در ادامه، کاندیداهای هیأت مدیره به صورت آنلاین وارد گفتگو شدند و با تشکر از پیگیری های معاون هنری جهت تشکیل انجمن طراحان مد و لباس، خواستار تداوم حمایت همه جانبه از انجمن در آینده نیز شدند.

در پایان جلسه مقرر شد که هیأت موسس انجمن، صورتجلسه فهرست نهایی اعضاء مجمع عمومی را ارائه کنند. همچنین زمان برگزاری انتخابات انجمن طراحان مد و لباس، دوشنبه 18 اسفندماه از ساعت 9 صبح به مدت سه ساعت تعیین شد.

۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۰۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

معصومه بویری منجی
۱۳۹۹/۱۲/۱۲
0
0
2

سپاس ویژه از معاونت محترم هنری جناب آقای چنانی انسانی فرهیخته و دوستدار هنر 💐💐💐💐

فاطمه عکرش
۱۳۹۹/۱۲/۱۳
5
0
0

استادی بسیار عالی و پر بار و توانمند و با بار علمی بسیار بارنام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید