اخبار

«کلاهی برای روز مبادا» از بندرماهشهر برگزیده جشنواره سراسری شوناس شد

«کلاهی برای روز مبادا» از بندرماهشهر برگزیده جشنواره سراسری شوناس شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرماهشهر از برگزیده شدن داستان «کلاهی برای روز مبادا» در جشنواره سراسری داستان‌نویسی و داستان خوانی شوناس گرامیداشت «ثریا قزل‌ایاغ» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، سید احمد محفوظیان با اعلام این خبر گفت: «سارا مهربخش» بانوی داستان خوان اهل این شهرستان در جشنواره کشوری  «شوناس» که در کامیاران استان کردستان برگزار شد، توانست رتبه برگزیده را کسب کند.

وی افزود: سومین دوره جشنواره سراسری داستان‌نویسی و داستان خوانی شوناس گرامیداشت «ثریا قزل‌ایاغ» استاد کتابداری و ادبیات کودک و نوجوان ایران، در فضای مجازی برگزار شد و پس از سه مرحله داوری از سوی هیات داوران، برگزیدگان خود را شناخت.

محفوظیان ادامه داد: سارا مهربخش بانوی شهرستان بندر ماهشهر در سومین دوره این جشنواره کشوری داستان نویسی و داستان خوانی شوناس کامیاران استان کردستان، توانست با خوانش داستان «کلاهی برای روز مبادا» به عنوان برگزیده بخش داستان خوانی کودک فارسی معرفی شود.

گفتنی است،جشنواره «شوناس» به منظور گسترش ادبیات داستانی، کشف و معرفی استعدادها در حوزه‌ داستان‌نویسی و داستان‌خوانی کودک و ایجاد انگیزه در کودکان، والدین و معلمان دوره ابتدایی سراسر کشور در راستای خلق آثار ادبی فاخر در این حوزه، گرامیداشت زنده‌‌یاد ثریا قزل‌ایاغ استاد کتابداری و ادبیات کودک و نوجوان ایران برگزار شد.

۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۶:۱۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید