اخبار

شورای فرهنگ عمومی یکی از تاثیرگذارترین شوراها در کشور است

شورای فرهنگ عمومی یکی از تاثیرگذارترین شوراها در کشور است
دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند شورای فرهنگ عمومی را یکی از تاثیرگذارترین شوراها در سطح کلان کشور دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، حمید بهداروندی در ششمین نشست شورای فرهنگ عمومی این شهرستان که با حضور مسئولان در مصلای امام خمینی شهرستان گتوند برگزار شد، شورای فرهنگ عمومی را یکی از تاثیرگذارترین شوراها در سطح کلان کشور دانست و افزود: اهمیت شورای فرهنگ عمومی از هر موضوعی در جامعه بالاتر است.

وی ادامه داد: فرهنگ سازی در جامعه تاثیرش شاید کمی زمان ببرد اما مطمئنا نتیجه مطلوبی دارد و برگزاری اینگونه جلسات در راستای فرهنگ سازی عمومی نیاز جامعه امروز است.

بهداروندی گفت: امروز همه ما مرهون زحمات بنیان گذار و معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و خون شهدای انقلاب هستیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گتوند اضافه کرد: باید راه و سیره امام خمینی (ره) را طبق وصیت نامه ایشان ادامه دهیم و در سایه ولایت فقیه از آمان های نظام جمهوری اسلامی به خوبی مراقبت کنیم.

در ادامه رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند گفت: در نامه ۵۳ نهج البلاغه امام علی (ع) به مالک اشتر نوع برخورد و جلسه گذاری با مردم و انجام مسئولیت ها را در فرازهایی بیان کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل اسدپور اضافه کرد: همه ما و شما مسئول هستیم و مورد سوال واقع می‌شویم.هر مسئولی داخل هر اداره مسئول فرهنگ عمومی خودش و اخلاق فردی، اداری و نوع پوشش کارمندان خانم و آقا و نوع کارکرد آنان است.

وی در خصوص فعالیت گروه های موسیقی در شهرستان تصریح کرد: غیر از حساسیت های شهرستان گتوند،حساسیت‌های خاص دینی هم داریم. از این رو معنایی ندارد یک مجموعه که حاشیه سازی آن بسیار زیاد است، بدون مجوز کارش را انجام دهد.

نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی گتوند گفت: در مقوله فرهنگ،مسائل فرهنگی و تربیتی بسیار پیچیده و تغییر آن تخصصی و زمان‌بر است.

حسین اسدی پور خاطرنشان کرد: فرهنگ یک جامعه طی سالیان طولانی و از طریق آموزش و عملکردها از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود و ما باید فرهنگ های درست و اسلامی را تقویت و فرهنگ هایی که با ارزش های جامعه ایران اسلامی مغایرت دارد تضعیف کنیم.

وی ادامه داد: مدیران سعی کنند با رفتار و عملکرد نیک خود با ارباب رجوع باعث تقویت اعتماد بین نظام اسلامی و مردم شوند.

۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید