اخبار

مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره جایزه فیروزه خوزستان تا 27 بهمن تمدید شد

مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره جایزه فیروزه خوزستان تا 27 بهمن تمدید شد
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از تمدید مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره جایزه فیروزه خوزستان تا 27 بهمن ماه جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مرتضی جمشیدی با اعلام این خبر افزود: دومین جشنواره جایزه فیروزه خوزستان با نگاه ویژه به کسب و کارهای فرهنگی بومی استان همزمان با ششمین دوره جایزه فیروزه کشور اسفندماه 1399 برگزار می شود.

وی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 20 بهمن بوده است،ادامه داد: مهلت ارسال آثار به جشنواره تا 27 بهمن ماه جاری تمدید شد و علاقه مندان می توانند در هر بخش آثار خود را از طریق سامانه jayezehfiroozeh.ir ارسال کنند.

جمشیدی هدف از برگزاری این جشنواره را شناسایی ظرفیت های تولیدات فرهنگی، ترویج استفاده از محصولات فرهنگی بومی و ایجاد فضای رقابتی میان تولید کنندگان، کارآفرینان و هنرمندان استان عنوان کرد.

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تصریح کرد: این جشنواره در دو بخش کسب و کارهای نوپا (استارتاپ ها) و کالاهای فرهنگی بومی استان به منظور حمایت و شناسایی تولیدکنندگان و علاقه مندان فعال استان در زمینه تولید استارتاپ های خلاق و فرهنگی و همچنین کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی متناسب با فرهنگ و سنت های غنی موجود در استان برگزار می شود.

دومین جشنواره جایزه فیروزه خوزستان با همکاری اداره کل مجامع،تشکل ها و فعالیت های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،اداره کل میراث فرهنگی و صنایع گردشگری استان، پارک علم و فناوری خوزستان و مرکز نوآوری و شتابنده فانوس، اسفندماه 1399 برگزار می شود.

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۵:۰۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید