اخبار

برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند در ایام دهه فجر اعلام شد

برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند در ایام دهه فجر اعلام شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند برنامه های این اداره را در ایام دهه فجر اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، حمید بهداروندی با اعلام این خبر گفت: به مناسبت چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، انجمن های فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند برنامه های متنوعی در سطح شهرستان برگزار می کنند.

وی افزود: این برنامه ها به همت مسئولان انجمن های فرهنگی و هنری و هنرمندان شهرستان گتوند با موضوعات مختلف اجتماعی و آموزشی در قالب مسابقه و جشنواره در ایام الله دهه فجر در کل شهرستان برگزار می شود.

بهداروندی ضمن تشکر از شهرداران پنج شهر شهرستان گتوند ادامه داد: برخی از این برنامه ها با مشارکت شهرداری ها اجرا می شود که اینجا باید از این حامیان فرهنگ و هنر قدردانی کرد و سعی شده در تمام شهرستان در دهه فجر برنامه های متنوع فرهنگی هنری داشته باشیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند به برخی از این برنامه ها اشاره کرد و اضافه کرد: محفل ادبی شعر انقلاب با رویکرد اشعار شاعر انقلاب و دفاع مقدس قیصر امین پور،جشنواره مجازی تئاتر آماتور با موضوع دستاوردهای انقلاب با مشارکت شهرداری گتوند،نمایشگاه گروهی خوشنویسی،کارگاه یکروزه آموزش موسیقی،کارگاه یکروزه آموزش بازیگری،ورکشاپ یکروزه نقاشی در محل آرامگاه قیصر امین پور و مسابقات مجازی شعر با موضوع شعر انقلاب و قیصر امین پور با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شهرداری های پنج شهر شهرستان گتوند از جمله برنامه های این اداره در ایام دهه فجر در شهرستان گتوند است.

وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند از طریق فراخوان هایی که در فضای مجازی اعلام می شود در این برنامه ها شرکت کنند.

گفتنی است، شهرستان گتوند دارای قریب به ۴۲ کانون فرهنگی هنری مساجد شهری و روستایی است که در ایام دهه فجر همه ساله برنامه هایی در سطح شهر و روستا در مساجد برگزار می کنند.

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ۱۵:۴۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید