اخبار

برگزاری دوره های آموزشی «نکات کلیدی فرزندپروری» و «نحوه تعامل کلامی و رفتاری زوجین» در بهبهان

برگزاری دوره های آموزشی «نکات کلیدی فرزندپروری» و «نحوه تعامل کلامی و رفتاری زوجین» در بهبهان
دوره های آموزشی «نکات کلیدی فرزند پروری» و «نحوه تعامل کلامی و رفتاری زوجین» به مدت یک هفته در مجتمع فرهنگی و هنری آفاق شهرستان بهبهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، در راستای آموزش خانواده ها با نحوه صحیح تربیت اسلامی فرزندان، دوره آموزشی «نکات کلیدی فرزند پروری» به مدت یک هفته برای عموم مردم و به صورت رایگان در مجتمع فرهنگی و هنری آفاق شهرستان بهبهان برگزار شد.

در این دوره حجت الاسلام مصطفی راهی به عنوان کارشناس مسائل خانواده به بررسی مسائل و مشکلاتی که والدین در تربیت کودکان دارند پرداخت و با استناد به احادیث و روایات و همچنین توجه به مسائل روز، راهکارهایی برای تربیت صحیح و اسلامی را پیش روی خانواده ها قرار داد.

همچنین دوره آموزشی «بررسی نحوه تعامل کلامی و رفتاری زوجین» با هدف تحکیم روابط زوج های جوان و توجه به مسائل روز جامعه و خانواده نیز به مدت یک هفته و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مجتمع فرهنگی و هنری آفاق شهرستان بهبهان برگزار شد.

حجت الاسلام راهی، در این دوره به چگونگی رفتار طرفین و وظایف زوج ها در قبال یکدیگر از دیدگاه اسلام برای داشتن رابطه ای سالم پرداخت و مسائل و مشکلاتی که در طول زندگی مشترک اتفاق می افتد را بازگو کرد و راهکارهایی جهت برطرف کردن مشکلات ارائه داد.

در پایان هر جلسه از دوره نیز پرسش و پاسخ برای رفع مشکلاتی که زوج ها در زندگی مشترکشان با آن رو به رو شده اند برگزار شد.

گفتنی است؛ این دو کارگاه آموزشی با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان و هیئت محبان اهل بیت (ع) این شهرستان برگزار شد.

۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۵:۲۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید