اخبار

مسجدسلیمان میزبان نخستین جشنواره ملی داستان کوتاه "نفتون"

مسجدسلیمان میزبان نخستین جشنواره ملی داستان کوتاه "نفتون"
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجدسلیمان از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه نخستین جشنواره ملی داستان کوتاه " نفتون " خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، سید ستار فاطمی هدف از برگزاری جشنواره را رویداد مهم‌ اولین اکتشاف نفت (خرداد ۱۲۸۷) در میدان "نفتون" مسجدسلیمان (پایتخت نفتی خاورمیانه) اعلام کرد و گفت: این جشنواره در دو بخش آزاد و ویژه با گستره ملی و به میزبانی انجمن قلم مسجدسلیمان وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.

وی افزود: بخش ویژه جشنواره با محورهای تاثیر نفت در ادبیات بومی و اقلیمی،تاثیر نفت در صنعت‌های مادر و  مسجدسلیمان، پایتخت نفتی خاورمیانه در گذر تاریخ نفت است.

فاطمی ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های حمید حیدری سورشجانی مدیریت سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجدسلیمان و جاوید قبادی رئیس انجمن قلم شهرستان در شکل گرفتن این رویداد بزرگ اظهار کرد: علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارسال آثار به دبیرخانه با شماره همراه 09163804693  و تلفن های 43279701 (061) و 43269702 (061)  تماس حاصل کنند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجدسلیمان ادامه داد: پست الکترونیکی dastannaftoon1287@gmail.com  آماده دریافت آثار علاقه مندان است.

وی مهلت ارسال آثار را 25 بهمن ماه 1399 و برگزاری جشنواره را نیمه دوم اسفند ماه 1399 اعلام کرد.

۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید