اخبار

هشتمین نشست شورای فرهنگ عمومی هندیجان برگزار شد

هشتمین نشست شورای فرهنگ عمومی هندیجان برگزار شد
هشتمین نشست شورای فرهنگ عمومی هندیجان با ۵ دستور کار در دفتر امام جمعه هندیجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، امام جمعه شهرستان هندیجان در این نشست ضمن تاکید بر دانش افزایی مسئولان برای تصدی امور مردم گفت: کیفیت دانش اندوزی و احاطه بر علوم مختلف بویژه امور تربیتی و فرهنگی جامعه برای مسئولان نظام در اولویت است، چراکه این به روز بودن بر بهبود روند مدیریتی و تصمیم‌گیری مدیران تأثیر مستقیم و مثبتی دارد.

حجت الاسلام حسینی افزود: علوم حوزوی و دانشگاهی مکمل یکدیگرند و بنابر روایات،خداوند متعال پیامبران را مبعوث فرمود تا با ترویج علم الهی،‌راه رستگاری و سعادت بشر را ترسیم کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی هندیجان ادامه داد: علوم مادی و تجربی اگر بخواهند جدای از دین باشند ثمره ای جز تباهی و خسران در پی ندارند همان گونه که شاهد هستیم چگونه مستکبران، پیشرفت های علوم تجربی را به جای خدمت به بشریت و سعادت او برای نابودی ملت‌های مظلوم با ساخت بمب به کار می گیرند.

برپایی بزرگداشت روز پرستار در شرایط کنونی و بحرانی شیوع ویروس کرونا به منظور ایجاد انگیزه ی فعالیت و تقویت روحیه خدمت رسانی به پرستاران به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) یکی از مصوبات جلسه یاد شده بود.

برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی هنری و کتابخوانی به مناسبت های مهمی همچون روز پرستار، روز میثاق امت با ولایت در ۹ دی ماه، تولید محتوا و پیام های فرهنگی آموزشی،ساخت کلیپ هایی با موضوع سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی جهت انتشار در فضای مجازی،‌بزرگداشت سالروز شهادت حضرت زهرا(س) و تشکیل کارگروهی جهت کاهش آسیب های اجتماعی از جمله طلاق و مصرف مُسکرات از مهمترین مصوبات هشتمین نشست شورای فرهنگ عمومی هندیجان بود.

۳ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۵۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید