اخبار

پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند برگزار شد

پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند برگزار شد
پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی و جلسه اداری شهرستان گتوند با حضور مسئولان در مصلای امام خمینی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند گفت: مقام معظم رهبری به اهمیت فرهنگ اشاره خوبی داشتند و فرمودند: فرهنگ از اقتصاد هم مهم‌تر است و این نکته برای همه ما از اهمیت بالایی برخوردار است و باید آن را مد نظر داشته باشیم.

حمید بهداروندی با اشاره به مصوبات شورای فرهنگ عمومی افزود: شاید مصوبات جلسات شورای فرهنگ عمومی به کندی صورت پذیرد، چون فرهنگ سازی نیاز به زمان دارد و خوشبختانه در این شهرستان مصوبات به طور کامل و جامع در حال پیگیری و انجام شدن است.

وی ضمن تشکر و قدردانی از اعضاء شورای فرهنگ عمومی شهرستان تصریح کرد: مسائل و مشکلات فرهنگی در شهرستان اگر پیگیری شوند مطمئناً بازخورد خوبی در فرهنگ سازی و ترغیب مردم برای انجام آن دارند و خوشبختانه مسئولان شهرستان گتوند در این راستا پیگیر و همدل هستند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند نیز در این جلسه خطاب به مسئولان گفت: در بعد اجتماعی همه ما یکی هستیم و حواسمان باشد که مسئولیت را به رخ نکشیم. مسئولیت ما امانت دست ماست، باید مواظب باشیم و هر کسی مسئولیتی و امانتی را در دنیا به او بدهند باید قدردان باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل اسدپور در مورد خصوصیات و و یژگی های یک مدیر اظهار کرد: مدیران جهادی باید روز و شب نداشته باشند و ایده های جدید ارائه بدهند و ایده های قدیمی را بروز رسانی کنند.

وی افزود: از دیگر خصوصیات یک مدیر جهادی، تخصص و تعهد کافی،نوآوری و نظم و انضباط است. اخلاق خوب داشته باشد و با مردم خوب صحبت کند.مردم مشکلات دارند باید به آنها کمک و مشکلاتشان را حل کنیم.

حجت‌الاسلام اسدپور با اشاره به شورای تبلیغ شهرستان گفت: شورای تبلیغ شهرستان گتوند متشکل از امام جمعه،رئیس اداره تبلیغات،فرمانده سپاه و رئیس اداره اوقاف و امور خیریه است که مباحث شهرستان در امور تبلیغی،مساجد،هیئت ها و تصمیم های فرهنگی که قرار است اتفاق بیفتد در این شورا مطرح و تصویب می شود و برای هر منطقه جلسه خاصی برگزار می شود.

فرماندار گتوند در ادامه اظهار کرد: ما مسئولان باید مشکلات مردم را حل کنیم و پیگیر آنها باشیم و آنچه از دستمان بر می آید و در توان داریم برای آنها انجام دهیم.

عبدالرضا احسانی نیا تصریح کرد: مردم عملکرد ما را می بینند،پس مسئولان ادارات واقعیت ها را انعکاس دهند و از انعکاس کاری که انجام نداده اند،خودداری کنند.

وی پیرامون وضعیت کرونا در این شهرستان گفت: به هیچ عنوان نمی توانیم خودمان اعلام وضعیت کنیم و فقط از طریق وزارت بهداشت و درمان، وضعیت شهرستان ها اعلام می شود.

گفتنی است، در پایان جلسه مصوباتی توسط اعضاء شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند به تصویب رسید.

۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۵۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید