اخبار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان خبر داد:

برگزاری نمایشگاه کتاب هندیجان با ۳۰ درصد تخفیف در بستر فضای مجازی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان از برگزاری نمایشگاه کتاب هندیجان با ۳۰ درصد تخفیف در بستر فضای مجازی و از طریق پیج اینستاگرام خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،مسعود میرزاپور با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه در هفته کتاب و کتابخوانی شاهد ورود کشور به شرایط حاد بیماری کرونا بودیم و همچنین نظر به افزایش شمار مبتلایان به این ویروس در روزهای اخیر، بر آن شدیم تا همچون سال های پیش، مردم علاقه مند به کتاب و کتابخوانی را از این رویداد مهم فرهنگی در شهرستان هندیجان بی‌بهره نگذاریم و به نحو مطلوبی که آسیب کمتری در پی داشته باشد؛کتاب را در اختیار مردم قرار دهیم.

وی افزود: به همین جهت مذاکره ای با یکی از انتشاراتی ها داشتیم و مقرر شد کتاب های موجود، از بین ۱۰ تا ۳۰ درصد تخفیف در فضای اینستاگرام معرفی شده و از طریق پیج اینستاگرامی، علاقه مندان خرید کتاب، بتوانند کتاب های مورد نیاز خود را خریداری کنند و کتاب های خریداری شده، به آدرس درخواست کنندگان ارسال شود.

میرزاپور یکی از ویژگی‌های نمایشگاه یاد شده را وجود کتاب‌هایی از انتشاراتی های برتر کشور،‌ با سابقه و صاحب نام در حوزه ادبیات، تاریخ و دین عنوان کرد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی هندیجان همچنین در خصوص امنیت خرید در فضای مجازی بیان کرد: علاقه مندان به تهیه و خرید کتاب می توانند به درگاه اینستاگرامی به آدرس  Namayeshgaheketab88با مدیریت غلامرضا رضائیان مراجعه و خرید خود را "بدون پرداخت وجه" انجام دهند.

وی اضافه کرد: کتاب های خریداری شده به آدرس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان ارسال می شود و خریداران می توانند پس از پرداخت وجه به متصدی مربوطه در هندیجان، کتاب های خود را تحویل گیرند.

۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۲۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید