اخبار

نمایشگاه ملی «یک اثر،یک نفس» به صورت مجازی در بهبهان آغاز به کار کرد

نمایشگاه ملی «یک اثر،یک نفس» به صورت مجازی در بهبهان آغاز به کار کرد
نمایشگاه مجازی «یک اثر،یک نفس» درپی شیوع همگانی ویروس کرونا از روز پنج شنبه 1 آبان ماه فعالیت خود را در شبکه های مجازی و پیام رسان ها آغاز کرد و تا 30 آبان ماه به کار خود ادامه می دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، رئیس انجمن هنرهای تجسمی بهبهان با اعلام این خبر گفت: نمایشگاه مجازی «یک اثر،یک نفس» به منظور فروش آثار هنری با هدف تامین نیاز اقشار کم درآمد و کمک به اشخاص آسیب پذیر درپی شیوع همگانی ویروس کرونا از روز پنج شنبه 1 آبان ماه فعالیت خود را در شبکه های مجازی و پیام رسان ها آغاز کرد و تا 30 آبان ماه به کار خود ادامه می دهد.

فروغ طباخی افزود: طی فراخوانی که از مدتی پیش در سطح کشور منتشر شد، هنرمندان بسیاری از سراسر کشور آثار خود را به دبیرخانه ارسال کردند و از بین آثار ارسالی 198 اثر در دو بخش نقاشی و تصویرگری از 90 هنرمند از 18 شهر ایران انتخاب و در صفحه اینستاگرام به نشانی behbahan_anjoman_tajasomi به نمایش گذاشته شد.

وی ادامه داد: آثار رسیده به دبیرخانه از سوی هنرمندان شهرهای بهبهان،اهواز،دزفول،ماهشهر،تهران،مشهد، یزد،اراک،سنندج،ساری،کرج،نجف آباد،بندرعباس،بندر امام خمینی،اندیمشک،لاهیجان و شیراز هستند که نشان دهنده استقبال بسیار خوب هنرمندان از این نمایشگاه است.

رئیس انجمن هنرهای تجسمی بهبهان تصریح کرد: نمایشگاه ملی «یک اثر،یک نفس» به صورت مشترک توسط دفتر انجمن هنرهای تجسمی،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،علوم پزشکی، شهرداری و شورای اسلامی بهبهان، پالایشگاه بیدبلند و با حمایت های محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و فرماندار بهبهان برگزار شده است.

۵ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۳۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید