اخبار

به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

شب شعر و خاطره در هندیجان برگزار می شود

شب شعر و خاطره در هندیجان برگزار می شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس شب شعر و خاطره با حضور شاعران استان های بوشهر و خوزستان در هندیجان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مسعود میرزاپور در نشست هماهنگی این شب شعر که در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان برگزار شد،گفت: همچون سال های گذشته برنامه های قابل توجهی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و زنده نگه داشتن رشادت های شهدای والامقام، ایثارگران،جانبازان و همه ی مدافعان خاک ایران، با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و پیشگیرانه در خصوص کرونا برگزار می شود.

وی افزود: برگزاری شب شعر و خاطره در دومین روز از هفته دفاع مقدس با حضور شاعرانی از استان های بوشهر و خوزستان، اجرای نمایش، پخش کلیپ های مناسبتی و مداحی، از مهمترین برنامه های آغازین روز از هفته دفاع مقدس در سال 1399 است.

میرزاپور تصریح کرد: ضمن حفظ شکوه و محتوای ارزشمند برنامه های مدنظر، فاصله گذاری های اجتماعی، رعایت اصول بهداشتی و سلامت افراد از اولویت خاصی برخوردار است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی هندیجان اضافه کرد: محتوا و مبانی هفته دفاع مقدس باید به عنوان الگو، عصاره و محور همه ی فعالیت های فرهنگی و ارزشی در کشور قلمداد و بر آن اساس برنامه ریزی شود. چرا که در این میان، کشور ما هزینه های مادی و انسانی فراوانی متحمل شده تا بتواند اخلاق، ارزش های انسانی،خطوط و حدود الهی را صیانت کند.

مسئول کانون بسیج هنرمندان هندیجان نیز در این نشست از حمایت همه جانبه کانون بسیج هنرمندان این شهرستان از برنامه های فرهنگی و هنری در هفته دفاع مقدس خبر داد.

سلطان طرفی افزود: به مناسبت های مختلف تا پایان سال 1399 برنامه های خوبی از جمله مسابقات نقاشی،خوشنویسی،شعر و همچنین برگزاری دوره های مختلف فرهنگی و هنری در نظر گرفته شده که با حمایت و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان آنها را برگزار می کنیم.

وی از همه هنرمندان در عرصه های مختلف دعوت به حضور و همکاری کرد.

گفتنی است، ویژه برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس،‌سه شنبه یکم مهرماه 1399 ساعت 21 با حضور هنرمندان،شاعران و اقشار مختلف، با رعایت اصول بهداشتی و پیشگیرانه در مواجهه با ویروس کرونا در سالن اجتماعات خلیج فارس هندیجان برگزار می شود.

۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۵۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید