اخبار

درخشش خوزستانی ها در چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی

درخشش خوزستانی ها در چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از درخشش باشگاه های خوزستان در چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مرتضی جمشیدی ضمن تبریک به همه علاقه مندان باشگاه های کتابخوانی استان و تلاش های مستمرشان در طول یکسال فعالیت در باشگاه ها با اعلام این خبر گفت: استان خوزستان با 1300 باشگاه در استان مقام برتر را در کشور دارد. و در چهارمین دوره بیش از 20 شهرستان آثارشان را به دبیرخانه کشوری ارسال کردند که با توجه به ویروس کرونا داوری و اختتامیه این جام از اسفندماه به الان تغییر یافت.

وی با اشاره به بخش های این جشنواره افزود: جام باشگاه های کتابخوانی در بخش نامه به نویسنده، فیلم 60 ثانیه ای، تسهیلگر برگزیده، باشگاه برگزیده، کتابفروشی برتر و مسئول دبیرخانه برتر استانی و شهرستانی برگزار شد که از استان خوزستان شهرستان اندیمشک، رامهرمز، رامشیر و اهواز توانستند حائز مقام شوند.   

جمشیدی اضافه کرد: باشگاه کتابخوانی مهرورزان به تسهیلگری خانم نیکو سرشت از رامشیر به عنوان باشگاه برگزیده موفق به کسب لوح تقدیر جام و مبلغ 150 هزار تومان به هر عضو باشگاه،1 میلیون و 200 هزار تومان به تسهیلگر باشگاه و همچنین مبلغ 3 میلیون تومان بن کتاب از سوی معاونت فرهنگی به باشگاه اهدا شد.

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان بیان کرد: در بخش نامه به نویسنده راحله غیبی از باشگاه کتابخوانی همه کتاب می خوانند اندیمشک به  تسهیلگری فهیمه  سرمدی به عنوان نامه برگزیده انتخاب شد که لوح تقدیر جام و مبلغ 150 هزار تومان به وی اهدا و به تسهیلگر باشگاه مبلغ 1 میلیون تومان تعلق گرفت.

وی ادامه داد: در بخش نامه به نویسنده از محیا اهوازیان از باشگاه یارمهربان اهواز به تسهیلگری فرحناز عتاب تقدیر شد و لوح تقدیر جام به وی اهدا و  مبلغ 700 هزار تومان به تسهیلگر باشگاه اختصاص یافت.

جمشیدی گفت: در بخش کانون مساجد باشگاه گلهای معرفت از مسجد حضرت زینب(س) شهرستان رامهرمز شایسته تقدیر شد. و در بخش دبیرخانه باشگاه های کتابخوانی فریبا حیدرپور مسئول دبیرخانه جام باشگاه های کتابخوانی خوزستان و لیلا مرادیان از دبیرخانه رامهرمز به عنوان دبیرخانه های فعال برگزیده شدند.

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان یادآور شد: پنجمین دوره جام باشگاه ها ی کتابخوانی به زودی همزمان با کشور در خوزستان آغاز می شود.

گفتنی است،مراسم اختتامیه چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان چهارشنبه 1 مردادماه در سالن اجتماعات بین المللی کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران به صورت مجازی و آنلاین برگزار شد.

۲ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید