اخبار

نخستین جشنواره مجازی «مونولوگ» در ایذه برگزار می شود

نخستین جشنواره مجازی «مونولوگ» در ایذه برگزار می شود
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایذه از برگزاری نخستین جشنواره مجازی بازیگری تک (مونولوگ) در گستره استان خوزستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، سید امین سپهریان با اعلام این خبر گفت:  گروه هنری مهر با همکاری انجمن هنرهای نمایشی ایذه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان، نخستین جشنواره مجازی بازیگری تک (مونولوگ) را در سطح استان خوزستان برگزار می کند.

وی با اشاره به موضوعات جشنواره افزود: هنرمندان و علاقه مندان می توانند آثار نمایشی مونولوگ خود را با موضوعات بیماری کرونا و مدافعان سلامت در حداکثر 6 دقیقه با موبایل ضبط کرده و تا 10 مردادماه به شماره09160652270 در واتساپ ارسال کنند.

سپهریان با بیان اینکه شرکت در این جشنواره برای تمام علاقه مندان آزاد است، ادامه داد: رعایت شئونات اسلامی در ارسال آثار و محاسبه نشدن زوایای دوربین و لوکیشن از شرایط راه یابی کارها به جشنواره است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایذه تصریح کرد: آثار ارسال شده به جشنواره بعد از مرحله داوری، برای بخش انتخاب مردمی در صفحه اینستاگرام جشنواره منتشر می شوند و به نفرات برگزیده اول تا هفتم لوح تقدیر و هدیه نقدی اهدا می شود.

۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۲۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید