اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان خبر داد:

اعطای تسهیلات بلاعوض برای ساخت مجتمع پردیس سینمایی در شوش

اعطای تسهیلات بلاعوض برای ساخت مجتمع پردیس سینمایی در شوش
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اعطای تسهیلات بلاعوض و وام های کم بهره برای ساخت مجتمع پردیس سینمایی شوش آماده هر گونه همکاری با بخش خصوصی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،محمد جوروند به همراه معاونان فرهنگی و مالی این اداره کل در دیدار با کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش گفت: با همکاری شهرداری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و حمایت مجموعه مدیریت شهرستان شوش نسبت به تامین اعتبار لازم، برای ساخت فرهنگسرا در شوش اقدام می شود.

وی با اشاره به اعطای تسهیلات بلاعوض جهت احداث پردیس سینمایی در شوش، افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان با اعطای تسهیلات بلاعوض و وام های کم بهره برای ساخت مجتمع پردیس سینمایی شوش آماده هر گونه همکاری با بخش خصوصی است.

جوروند با اشاره به پتانسیل بسیار بالای فرهنگی در سطح شهرستان شوش از فعالان حوزه فرهنگی خواست در برگزاری برنامه های فرهنگی پیش قدم شده و فعال در صحنه حضور یابند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در ادامه از فضای بیرونی،داخلی،پلاتوی شهید احمد حیاری و تالار نیایش بازدید و تجهیزات مورد نیاز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش را بررسی کرد و قول مساعد داد که در این زمینه اقدام کند.

۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید