اخبار

نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندرماهشهر در سال 1399 برگزار شد

نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندرماهشهر در سال 1399 برگزار شد
پنجاه و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندرماهشهر و نخستین جلسه آن در سال 1399 با حضور امام جمعه،معاون فرماندار،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرماهشهر و سایر اعضاء برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، این جلسه با رعایت فاصله گذاری و پروتکل های بهداشتی با موضوع پیگیری مصوبات جلسه گذشته و  چگونگی برگزاری برنامه های فرهنگی هنری در ایام قربان تا غدیر و ایام عزاداری ماه های محرم و صفر برگزار شد.

امام جمعه شهرستان بندرماهشهر گفت: یکی از دغدغه های ما در بحث فرهنگ عمومی، ایجاد بسترهای مناسب برای خانواده ها و عموم شهروندان بویژه در مقابله با تهاجم فرهنگی است.

عبدالحسین غبیشاوی افزود: بر همین اساس با توجه به شرایط حساس کنونی و بحث ویروس کرونا، یکی از ویژگی های فرهنگ عمومی، ایجاد فضای همدلی میان عامه مردم برای مقابله با این ویروس است که باید دست اندرکاران امر با استفاده از این ظرفیت و پتانسیل در جهت ریشه کن کردن این بیماری گام بردارند.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار بندرماهشهر گفت: نقش فرهنگ عمومی در ایجاد وحدت ملی و توسعه همه جانبه بسیار حائز اهمیت بوده و یکی از مهمترین عوامل در پیشبرد اهداف هر جامعه و سیاستگذاری های دولت ها به شمار می رود.

عادل عکرش ادامه داد: بر همین اساس از مدیران و اعضاء این شورا می خواهیم نسبت به جایگاه فرهنگ عمومی اهتمام خاصی ورزیده و با تلاش مضاعف در جهت عملی نمودن برنامه های آن گام بردارند.

در طول جلسه اعضاء حاضر به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید