اخبار

شهرستان گتوند میزبان اولین جشنواره استعدادیابی فرهنگی، هنری و قرآنی

شهرستان گتوند میزبان اولین جشنواره استعدادیابی فرهنگی، هنری و قرآنی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گتوند از برگزاری اولین جشنواره استعدادیابی فرهنگی، هنری و قرآنی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، حمید بهداروندی با بیان اینکه این جشنواره برای اولین بار در شهرستان گتوند برگزار می شود گفت: هدف از برگزاری این جشنواره کشف استعدادهای پنهان در سطح شهرستان و روستاهای اطراف و جاهایی که دسترسی کمتری به شهرستان دارند، است.

وی افزود: این جشنواره در بخش قرآنی شامل اذان، صوت، حافظ قرآن، تواشیح و مداحی و در بخش فرهنگی و هنری شامل سرود،شعر،خوشنویسی،هنرهای تجسمی،موسیقی،نقالی و شاهنامه خوانی،مجری گری،استندآپ،فیلم کوتاه یا مستند برگزار می شود.

بهداروندی ادامه داد: علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این جشنواره استعدادیابی آثار خود را تا پایان شهریور به صورت مجازی به شماره های ۰۹۰۳۹۹۷۲۸۸۱ و ۰۹۳۶۳۹۳۸۸۵۷ ارسال کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گتوند تصریح کرد: با توجه به اینکه بیماری کرونا در سطح جامعه گریبان گیر همه شده و شهرستان در وضعیت قرمز قرار دارد، چنان چه به حالت سفید برگشت جشنواره به صورت حضوری  با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در تالار اجتماعات قیصر امین پور برگزار می شود.

وی اضافه کرد: بعد از داوری آثار، به نفرات اول هدایایی اهدا و نفرات برگزیده بعدی به صورت رایگان در کلاس آموزشی شرکت و گواهینامه معتبر حضور در جشنواره و دوره به آنان اعطا می شود.

بهداروندی گفت: این جشنواره به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گتوند با همکاری معاونت فرهنگی هنری سپاه ناحیه،کانون بسیج هنرمندان و انجمن های فرهنگی، هنری این شهرستان برگزار می شود.

این مقام فرهنگی اظهار کرد: هرگونه مسابقه و جشنواره با عنوان عصر جدید و هر عنوان دیگر که از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز نداشته باشد، غیر قانونی است.

۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید