اخبار

برندگان مسابقه فرهنگی و هنری «توکل و تعهد» در شوش معرفی شدند

برندگان مسابقه فرهنگی و هنری «توکل و تعهد» در شوش معرفی شدند
برندگان مسابقه فرهنگی و هنری «توکل و تعهد» که به مناسبت روز ملی مبارزه با اعتیاد به صورت مجازی در شوش برگزار شد،معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوش در آیین تقدیر از برگزیدگان این مسابقه که در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان شوش برگزار شد گفت: در این مسابقه که به مناسبت روز ملی اعتیاد و به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش با همکاری نیروی انتظامی و اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد،بیش از 150 نفر شرکت کردند و امروز از برندگان این مسابقه در چهار بخش مقاله نویسی،شعر،نقاشی و داستان نویسی تجلیل می شود.

رضا ذاکری از حمیدرضا بهاروند فرمانده نیروی انتظامی و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شوش به دلیل همکاری و همیاری در برگزاری این مسابقه قدردانی کرد.

وی با اعلام برگزیدگان مسابقه افزود: نرگس صیدپور در بخش داستان نویسی، رقیه احمدی در بخش مقاله نویسی، رویا بیک در بخش شعر و مجید حکمتیان در بخش نقاشی به عنوان برگزیده شناخته شدند.

همچنین در این مراسم از رامین سعدی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان شوش و عباس کرم الهی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز نیز تجلیل شد.

۲۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۷:۳۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید