اخبار

بررسی مشکلات جامعه رسانه ای خوزستان در دیدار هیأت مدیره خانه مطبوعات با استاندار خوزستان

بررسی مشکلات جامعه رسانه ای خوزستان در دیدار هیأت مدیره خانه مطبوعات با استاندار خوزستان
هیأت مدیره،مدیرعامل و بازرسان خانه مطبوعات خوزستان به منظور بررسی مشکلات و چالش های موجود در جامعه رسانه ای این استان، با استاندار خوزستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، هیأت مدیره،مدیرعامل و بازرسان خانه مطبوعات خوزستان به همراه محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مرتضی جمشیدی معاون فرهنگی و رسانه ای این اداره کل در دیدار با غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، مشکلات و چالش های موجود در جامعه رسانه ای این استان را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

در این دیدار که پنجشنبه شب 19 تیرماه در محل استانداری خوزستان برگزار شد، مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گزارشی از روند انتخابات اخیر خانه مطبوعات این استان که با مشارکت بیش از ۸۲ درصد اعضای این نهاد صنفی برگزار شد،ارائه داد.

در ادامه اعضای هیأت مدیره و بازرسان ضمن تاکید بر نقش رسانه های خوزستان در فرهنگ سازی در این استان مرزی که همیشه با چالش های امنیتی درگیر بوده به تشریح مشکلات موجود در ارائه خدمات بهتر پرداختند.

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان نیز ضمن استقبال از پیشنهادات رفاهی و حقوقی حاضران، آمادگی خود را برای ساماندهی شرایط این قشر تاثیرگذار فرهنگی اعلام کرد و سعید رضوانی مدیر روابط عمومی استانداری خوزستان را به منظور پیگیری های مربوطه قرار داد.

در پایان جلسه، مقرر شد استاندار خوزستان مجدداً به صورت شفاهی و کتبی به همه زیر مجموعه های استانی نسبت به داشتن سعه صدر در برابر انتقادات و نقدهای اصحاب رسانه تاکید کند تا آنها از هرگونه شکایت صرف نظر کنند.همچنین مقرر شد،ضمن هماهنگی با ریاست دادگستری خوزستان کلیه دعاوی علیه جامعه رسانه ای استان از طریق هیأت حل اختلاف مستقر در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان پیگیری و منجر به نتیجه گردد.

تاسیس تعاونی مسکن جدیدی برای خبرنگاران و اصحاب رسانه و پیگیری توسط استانداری خوزستان نسبت به تامین زمین مورد نظر با همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان، در اختیار قرار دادن زمین به خانه مطبوعات از محل سهمیه بخش فرهنگی جهت تمرکز و استقرار دفاتر مطبوعات و رسانه های استان خوزستان با هدایت استانداری و هماهنگی با اداره کل راه و شهرسازی استان و شهرداری اهواز،همراهی استانداری خوزستان برای برگزاری مراسم بزرگداشت روز خبرنگار و هماهنگی ویژه و استفاده از همه ظرفیت سازمان ها، ادارات، شرکت ها و صنایع با همکاری خانه مطبوعات و همکاری استانداری خوزستان برای راه اندازی محل توزیع نشریات در فرودگاه اهواز از دیگر مصوبات این جلسه بود.

گفتنی است،در انتخابات اخیر خانه مطبوعات خوزستان،رضا علیجانی،غلامرضا فروغی نیا،افتخار فرج،فاطمه زورمند،عباس مطر،نوال مدحجی و مجید منادی به عنوان اعضای هیأت مدیره و آقایان حسن سعیدی و رضا عزیزی نیا به عنوان بازرسان انتخاب شدند. در انتخابات داخلی نیز غلامرضا فروغی نیا به عنوان رئیس هیأت مدیره،مجید منادی نائب رئیس،فاطمه زورمند دبیر و نوال مدحجی بعنوان خزانه دار معرفی شدند.

همچنین هیأت مدیره،افشار پرویزی بابادی را به عنوان مدیر عامل انتخاب کردند.

۲۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۶:۴۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید