اخبار

تقدیر از برگزیدگان مسابقه طراحی گرافیک «معراج القلوب» در حمیدیه

تقدیر از برگزیدگان مسابقه طراحی گرافیک «معراج القلوب» در حمیدیه
آیین تقدیر از نفرات برتر مسابقه طراحی گرافیک «معراج القلوب» ویژه برنامه همدردی با بیت المقدس در حمیدیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، فرماندار شهرستان حمیدیه در این آیین گفت: این مسابقه به همت فرمانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان حمیدیه در سطح استانی برگزار شد، که با توجه به شرایط خاص سلامت و شیوع بیماری کرونا کاملاً به صورت مجازی برگزار شد و امیدواریم در سال های آتی بتوانیم این مسابقه را در گستره وسیع تر و چه بسا کشوری، برگزار کنیم.

شاهین هاشمی افزود: هنر مهمترین ابزار برای رو به رو شدن با چالش ها و معضلات است و همیشه بهترین وسیله برای القای ارزش ها و مقاومت با ظالمان و مستکبران بوده است.

وی ادامه داد: امیدوارم جوانان، محور خلاقیت خود را مسائل بزرگی همچون مسأله فلسطین، مقاومت و مبارزه با استکبار و غیره قرار دهند، چرا که هنر رفیع و پرمحتوا همیشه عاملی برای رشد فکری و فرهنگی جامعه و سرمایه ارزشمند کشورها بوده است.

هاشمی با اشاره به اهمیت دانش و فناوری در رشد و بالندگی جوامع و تاثیر آن بر حوزه فرهنگ و هنر، خواستار به کارگیری ابزارهای نوین فناوری و رسانه ای در راستای نشر فرهنگ و هنر کشور شد.

گفتنی است،نفرات برگزیده این مسابقه به ترتیب، اسما ساکی از شهرستان هویزه، فاطمه ناصری از شهرستان کارون و رضا سواری از شهرستان حمیدیه شناخته شدند که با توجه به لزوم رعایت اصول بهداشتی، آیین تقدیر از برگزیدگان، در ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها به صورت جداگانه برگزار شد.

لازم به ذکر است،نخستین مسابقه «معراج القلوب» با هدف همدردی با ملت فلسطین و با شعار «فلسطین مسأله اول جهان اسلام است» که یکی از بیانات مقام معظم رهبری است، در رمضان سال جاری برگزار شد.

۲۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید