اخبار

کارگاه آموزش مجازی خبرنگاری و خبرنویسی در شوش برگزار می شود

کارگاه آموزش مجازی خبرنگاری و خبرنویسی در شوش برگزار می شود
انجمن روزنامه نگاران شهرستان شوش کارگاه آموزش مجازی خبرنگاری و خبرنویسی را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش با اعلام این خبر گفت: با هماهنگی های به عمل آمده با عباس کرم الهی سرپرست انجمن روزنامه نگاران شهرستان شوش،مقرر شد یک دوره کارگاه آموزش خبرنگاری و خبرنویسی در فضای مجازی برای علاقه مندان برگزار شود .

رضا ذاکری افزود: علاقه مندان به این رشته و همچنین مسئولان روابط عمومی ادارات می توانند تا روز سه شنبه 31 تیرماه 1399 در وقت اداری با رعایت پروتکل بهداشتی و مجهز به ماسک و دستکش با مدارکی شامل دو قطعه عکس،کپی از صفحات شناسنامه،کپی کارت ملی،کپی آخرین مدرک تحصیلی و یک عدد پوشه ی سبز رنگ، به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش مراجعه و ثبت نام کنند .

وی ادامه داد: پس از اتمام زمان ثبت نام، یک گروه در واتساپ راه اندازی شده و جزوه خبرنگاری با موضوعات تاریخچه ی مطبوعات جهان،ایران و استان خوزستان،شناخت روزنامه ها،مراکز تهیه ی خبر،شناخت،ارزش،عناصر و سبک های خبر،آیین نگارش،گزارش نویسی،آشنایی با مصاحبه،نقد خبری و غیره به صورت روزانه در آن ارسال می شود تا ثبت نام کنندگان با اصول خبرنگاری و خبرنویسی آشنایی کامل را پیدا کنند .

ذاکری گفت: آزمون این دوره به صورت حضوری در روز دوشنبه 20 مردادماه 1399 در دفتر انجمن شعر واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوش با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش اضافه کرد: سئوالات آزمون به صورت تستی است و به شرکت کنندگانی که از مجموع 100 امتیاز بتوانند حداقل 70 امتیاز را کسب کنند، گواهی معتبر دوره داده می شود.

۱۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۶:۴۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید