اخبار

طراحی لباس فارغ التحصیلان دانشگاه شهید چمران توسط طراحان لباس خوزستان

طراحی لباس فارغ التحصیلان دانشگاه شهید چمران توسط طراحان لباس خوزستان
رئیس امور هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از طراحی لباس فارغ التحصیلان دانشگاه شهید چمران اهواز توسط طراحان لباس استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، شهلا شفیعی با اعلام این خبر گفت: به دنبال درخواست معاونت فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز برای طراحی لباس فارغ التحصیلان این دانشگاه،کارگروه ساماندهی مد و لباس استان اقدام به طراحی لباس با الگوبرداری از المان های دانشگاه شهید چمران کرده و در پایان ده طرح به این معاونت ارائه شد.

وی افزود: از میان طرح های ارائه شده،یک طرح مورد تصویب قرار گرفت و 100 دست لباس فرم فارغ التحصیلان این دانشگاه دوخته و تحویل این معاونت داده شد.

شفیعی ضمن تقدیر از حمایت دانشگاه شهید چمران اهواز از هنرمندان طراح استان ابراز امیدواری کرد در آینده نیز شاهد چنین حمایت‌هایی از سوی دیگر دستگاه های اجرایی استان باشیم.

رئیس امور هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اضافه کرد: خوشبختانه استان خوزستان دارای پتاسنیل بسیار خوبی در زمینه طراحی مد و لباس است و امیدواریم که با حمایت‌های مسئولان استان بتوانیم شاهد بروز استعدادهای هنرمندان این عرصه باشیم.

۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۵:۵۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید