اخبار

برندگان مسابقه «اجرای نمایش و تعزیه در خانه» معرفی شدند

برندگان مسابقه «اجرای نمایش و تعزیه در خانه» معرفی شدند
مسابقه «اجرای نمایش و تعزیه در خانه» که به مناسبت شهادت حضرت امام علی (ع) بین چند گروه در شهرستان شوش برگزار شد، با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،رضا ذاکری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوش در آیین اهدای جوایز این مسابقه ضمن قدردانی از سرپرست و اعضای هسته ی مرکزی گروه نمایش جنت الحسین(ع) که برگزاری و داوری این مسابقه را بر عهده داشتند گفت: پس از مطرح شدن ایده برگزاری این مسابقه با سرپرست گروه نمایش جنت الحسین (ع)، این مسابقه با حضور چهار گروه به اجرا درآمد و امروز از برگزیدگان آن تجلیل می شود.

در ادامه محمد ابراهیمی معاونت فرهنگی سپاه ناحیه شهرستان شوش اظهار کرد: هر گروهی که با موضوعات تعزیه،دفاع مقدس و نمایش های مورد نیاز جامعه در شهرستان،نمایش تولید کند و آن اجراها مورد تایید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد، ما هم در این راه با آنها همکاری لازم را انجام می دهیم.

در این مسابقه در بخش بی کلام،ستایش کاظم نژاد با کسب 135 امتیاز بعنوان نفر اول و در بخش تعزیه و نمایش، احمد زرگوش با کسب 131 امتیاز بعنوان نفر دوم شناخته شد.

همچنین از حیدر بشکار، محمد رحمانی،جواد سرخه،میلاد چنانه،محمد سگوند و مصطفی بافتنی به خاطر گندزدایی و ضد عفونی معابر و خیابان های شهر و مدیر مسئولان نشریات صدای کرخه،شوش نیوز،صدای شوش و شوشنا که در انعکاس اخبار این رویداد فرهنگی همکاری داشتند تجلیل شد.

۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۴۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید