اخبار

مهلت ارسال آثار به «اولین جشنواره بین المللی استندآپ کمدی آنلاین» تمدید شد

مهلت ارسال آثار به «اولین جشنواره بین المللی استندآپ کمدی آنلاین» تمدید شد
در پی درخواست هنرمندان تئاتر و گروه های نمایشی، مهلت ارسال آثار به «اولین جشنواره بین المللی استندآپ کمدی آنلاین» تا 25 خردادماه 1399 تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، دبیر اولین جشنواره بین المللی استندآپ کمدی آنلاین با اعلام این خبر گفت: با توجه به درخواست و استقبال هنرمندان تئاتر از فراخوان این جشنواره، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا ساعت 24 روز چهارشنبه 25 خردادماه 1399 تمدید شد.

حسین محمدی افزود: ویدئو ارسالى باید حداکثر یک دقیقه و حتما در کنار اجرا کننده لوگوی جشنواره با عنوان «براى اولین جشنواره بین المللى استندآپ کمدی آنلاین» درج شود.

وی ادامه داد: آثار ارسالی باید به زبان فارسى و در صورت استفاده از لهجه، کلمات قابل فهم باشد. همچنین ویدئوها با گوشی تلفن همراه،صدای واضح و تصویر به صورت عمودى و شفاف ضبط شوند.

محمدی در خصوص موضوعات جشنواره گفت: موضوع جشنواره «کرونا در چنگال مدافعان سلامت» است ولی تمام موضوعات پیرامون بیماری کرونا قابل قبول است.

دبیر نخستین جشنواره بین المللی استندآپ کمدی آنلاین با اشاره به داوری آثار،توضیح داد: آثار ارسالی توسط ده داور از سراسر کشور و خارج از کشور که از بین نمایشنامه نویسان، کارگردانان و بازیگران انتخاب شده اند، مورد بررسى و داوری قرار می گیرند.

وی به جوایز جشنواره اشاره کرد و افزود: به نفر اول مبلغ سی میلیون ریال، نفر دوم مبلغ بیست میلیون ریال، نفر سوم مبلغ ده میلیون ریال و کار برگزیده مردمی مبلغ ده میلیون ریال تعلق می گیرد و به شش کار بعدی مبلغ پنج میلیون ریال اهدا می شود. همچنین ده کار برگزیده از صدا و سیمای مرکز خوزستان پخش می شود.

محمدی تصریح کرد: هنرمندان بدون محدودیت سنی می توانند ویدئوى استندآپ کمدی خود را به شماره تلفن 09215870352 در نرم افزار واتساپ ارسال و برای دیدن سایر ویدئوها به پیج اینستاگرام https://www.instagram.com/hosseinmohammadi__b/ مراجعه کنند.

گفتنی است،اولین جشنواره بین المللی استندآپ کمدی آنلاین،پاسداشت و تقدیر از مراد کیانپور اولین استندآپ کمدین ایران بعد از انقلاب به دبیری حسین محمدی در شهرستان اهواز برگزار می شود.

۲۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۵:۴۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید