اخبار

برگزیدگان سلسله جشنواره های فرهنگی و هنری بهبهان معرفی شدند

برگزیدگان سلسله جشنواره های فرهنگی و هنری بهبهان معرفی شدند
نفرات برتر جشنواره های مجازی فرهنگی و هنری با موضوع مبارزه با کرونا در بهبهان معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان با اعلام این خبر گفت: سلسله جشنواره هایی که با هدف پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در راستای پویش در خانه می مانیم در بهبهان برگزار شد، با معرفی برگزیدگان در بخش های مختلف به کار خود پایان داد.

مهدی شجاعی افزود: آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره های مجازی فیلم و عکس، دوبله و دابسمش، نویسندگی،شاهنامه خوانی و نقالی به صورت مجزا بررسی و پس از داوری توسط اساتید حوزه های مختلف فرهنگی و هنری، در هر بخش سه نفر بعنوان برگزیده معرفی شدند.

وی با اشاره به معرفی برگزیدگان،اظهار کرد: در جشنواره فیلم و عکس،محسن زکی نژاد، علی ابراهیمی و رضا صادقی در بخش فیلم و در بخش عکس، رضا حسین نژاد، فاطمه بهبهانی و مهدی حسن زاده بعنوان برگزیده معرفی شدند.

شجاعی ادامه داد: در جشنواره دوبله و دابسمش،محمد علی زاده، آرین نژاد تقوی، زهرا یوسفی،در جشنواره نویسندگی،حسین قنبری،شیدا محسنی، روژان شریفی و در جشنواره شاهنامه خوانی و نقالی،المیرا محسنی نسب و علی رضا جوادی نیا بعنوان نفرات برتر شناخته شدند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان یادآور شد: جشنواره های فوق به مناسبت ایام نوروز و آغاز سال نو در راستای تشویق مردم به رعایت مسائل بهداشتی و ماندن در خانه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان برگزار شدند.

۲۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۵:۲۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید