اخبار

اهدای 5000 جلد کتاب به دفاتر تسهیل‌گری و توسعه محلی در خوزستان

اهدای 5000 جلد کتاب به دفاتر تسهیل‌گری و توسعه محلی در خوزستان
معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از اهدای 5000 جلد کتاب با موضوع مختلف و کمک آموزشی در مناطق حاشیه اهواز و استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مرتضی جمشیدی با اعلام این مطلب گفت: برای ترغیب دانش‌آموزان در دوران خانه‌نشینی کرونا و در جهت حمایت و تشویق آنان به مطالعه کتاب‌، این امر صورت گرفت.

وی ضمن قدردانی از موسسه خانه کتاب برای ارسال کتاب‌ها،افزود: به‌دنبال تلاش موسسه خانه کتاب با موسسه آموزشی گاج و پیگیری‌های این اداره‌کل برای پشتیبانی از مناطق کم‌برخوردار اهواز، مقدمات ارسال این کتاب‌ها برای دانش‌آموزان فراهم شد.  

جمشیدی با اشاره به مراحل توزیع کتاب‌ها تصریح کرد: این کتاب‌ها بین 11 دفتر تسهیل‌گری و توسعه محلی مستقر در مناطق حاشیه‌نشین، بافت فرسوده و کم‌برخوردار اهواز،دزفول،مسجدسلیمان و اندیکا توزیع شد. 

معاون فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان یادآور شد: شناسایی و بهره‌برداری از ظرفیت‌های مناطق حاشیه‌ نشین، ارائه خدمات بهتر به ساکنان این مناطق و پل ارتباطی میان مردم و مسئولان از اولویت‌های دفاتر تسهیل گری و توسعه محلی است.

   

 

۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید