اخبار

برگزیدگان مسابقه طراحی گرافیک "معراج القلوب" معرفی شدند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان حمیدیه گفت: مسابقه طراحی گرافیک "معراج القلوب" با معرفی نفرات برگزیده به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، احمد سواری ضمن تشکر از شرکت کنندگان این مسابقه اظهار داشت: مسابقه طراحی گرافیک "معراج القلوب" به مناسبت روز جهانی قدس با هدف اعلام همبستگی با معراج گاه پیامبر اکرم و همدردی با مردم مظلوم فلسطین به همت فرمانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان حمیدیه به صورت مجازی برگزار شد.

وی ضمن تاکید بر ضرورت پرداختن به مساله فلسطین خاطرنشان کرد: محور این مسابقه جمله " فلسطین، مساله اول جهان اسلام است." که یکی از بیانات مقام معظم رهبری (دام ظلّه العالی) و شعار هر مسلمان مخلص است، بود.

سواری به برگزیدگان این مسابقه اشاره کرد و افزود: اسما ساکی رتبه اول و مریم ناصری رتبه دوم این مسابقه را کسب کرد. همچنین آیین تقدیر از برگزیدگان متناسب با توصیه های مراجع بهداشت و سلامت کشور، به شکل ویژه ای برگزار می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان حمیدیه یادآور شد: علاوه بر مسابقه" معراج القلوب" و " السجع فی زمن الکورونا" برنامه های فرهنگی متعددی، در ایام بیماری کرونا به صورت مجازی در شهرستان حمیدیه برگزار شد.

۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید