اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان خبر داد:

بیش از 300 اثر به جشنواره ملی ذکر رسیده است

بیش از 300 اثر به جشنواره ملی ذکر رسیده است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: بیش از 300 اثر به جشنواره ملی مجازی شعر و داستان «ذکر» رسیده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد جوروند با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از انتشار فراخوان جشنواره به صورت مجازی، بیش از 300 اثر از 25 استان سراسر کشور از 130 شاعر و نویسنده در دو بخش شعر و داستان به دبیرخانه جشنواره ملی ذکر رسید.

وی افزود: جشنواره ملی ذکر به همت شورای اقامه نماز وزارت فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی، اداره ‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوشتر، با هدف ترویج بیش از پیش فریضه نماز و توجه به ادبیات آیینی و دینی در رشته‌های شعر و داستان کوتاه (حداکثر ۱۵۰۰ کلمه) برگزار شده است.

جوروند با اشاره به پایان مهلت ارسال اثر به جشنواره ادامه داد: مهلت ارسال اثر تا 31 اردیبهشت بود که داوری آثار پس از آن آغاز شد و زمان برگزاری اختتامیه جشنواره متعاقباً اعلام می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان استقبال از جشنواره را در کمتر از یکماه چشمگیر عنوان کرد و گفت: اختتامیه جشنواره یا به صورت زنده از صفحه اینستاگرام جشنواره به آدرس zekr.99 پخش می شود و یا در قالب یک کلیپ ضبط شده در  صفحه جشنواره قرار داده می شود.

وی بیان کرد: علاقه مندان و شرکت کنندگان تمام اطلاعات و اخبار مربوط به جشنواره را از این پس می توانند در صفحه اینستاگرام جشنواره به آدرس zekr.99 مشاهده کنند.

جوروند یادآور شد: رویدادهای بی شماری در حوزه های مختلف فرهنگی،هنری،ادبی،قرآنی و دینی در ایام شیوع بیماری کرونا به صورت مجازی با هدف حمایت از پویش های هنر در خانه و در خانه بمانیم برگزار شده و یا در حال برگزاری می باشد و سعی ما بر این استوار است تا چراغ فرهنگ و هنر و ادب در این شرایط به خاطر مردم هم چنان روشن باقی بماند.

۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید