اخبار

توسط گروه تئاتر نایا؛

نمایش «کرونا در جنگل» در شهرستان کارون تولید شد

نمایش «کرونا در جنگل» در شهرستان کارون تولید شد
نمایش تصویری «کرونا در جنگل» با رعایت پروتکل های بهداشتی در قالب فیلم کوتاه توسط هنرمندان گروه تئاتر نایا شهرستان کارون تولید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، کارگردان این اثر نمایشی با اعلام این خبر گفت: گروه تئاتر نایا در حال تمرینات نمایش «شنل قرمزی» بود که متاسفانه به علت شیوع بیماری کرونا فعالیت گروه متوقف شد و بعد از مدتی تصمیم گرفتیم که هم راستا با سایر هنرمندان کشور و در راستای شادابی و نشاط همشهریان عزیز در فضای مجازی فعالیت داشته باشیم و به همین منظور کاراکترهای نمایش «شنل قرمزی» را در قالب چند پروتکل بهداشتی و موارد بهداشت فردی و قوانین رفت و آمد و زندگی در دوران کرونا، برای جامعه هدف کودکان که مخاطب اصلی هستند در نمایش تصویری «کرونا در جنگل» تولید کنیم.

پیمان ترکاشوند افزود: ما تلاش کردیم شخصیت های نمایش شنل قرمزی،فضای جنگل و کاراکترهای آن را برای بچه ها به زندگی روزمره نزدیک کنیم و با انجام تغییراتی از جمله فضای مجازی در جنگل و افزودن چند اتفاق جدید، نمایش «کرونا در جنگل» را با مدت زمان نزدیک به پنج دقیقه به مرحله تولید رساندیم.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی کارون اظهار داشت: سیدمیلاد هاشمی، علی سواری، فاطمه ریاحی، دیانا سادات مرمضی، فاطمه حزباوی، آمنه صالحی، محمد ریاحی و محمد صلاح باوی فرد به عنوان بازیگر در این نمایش ایفای نقش می کنند.

وی بیان کرد: مینا حزباوی طراح لباس و مسئول گروه هستند و فخریه کروشاوی گریمور نمایش و علیرضا حزباوی تصویربردار این اثر نمایشی است که با نرم افزارهای کامپیوتر برای اولین بار چنین تجربه ای را در شهرستان کارون انجام داد و فیصل زرگانی و احمد سنجری تدارکات نمایش «کرونا در جنگل» هستند.

ترکاشوند ادامه داد: نمایش «کرونا در جنگل» توسط گروه تئاتر نایا با حمایت انجمن هنرهای نمایشی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کارون تولید شد و انشالله بعد از اتمام بیماری کرونا و بازگشایی تالارهای نمایشی کشور با نمایش شاد و جذاب «شنل قرمزی» در خدمت مردم عزیز شهرستان کارون خواهیم بود.

۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۴۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید