اخبار

همکاری تاثیرگذار بسیج هنرمندان در برنامه های فرهنگی هنری شهرستان گتوند

همکاری تاثیرگذار بسیج هنرمندان در برنامه های فرهنگی هنری شهرستان گتوند
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند از همکاری تاثیرگذار کانون بسیج هنرمندان در اجرای برنامه های فرهنگی هنری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند در جلسه معرفی سرپرست جدید کانون بسیج هنرمندان شهرستان گتوند که با حضور امام جمعه، فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان در محل مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد،گفت: کانون بسیج هنرمندان یکی از حامیان اصلی در برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری در شهرستان است که خوشبختانه با روحیه بسیجی که هنرمندان نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند در کنار این کانون فعالیت های خوبی را در این چند ساله ارائه داده اند.

حمید بهداروندی ضمن تقدیر از فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج گتوند، افزود: خوشبختانه تعامل خوبی بین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گتوند وجود دارد که در طول سال، برنامه های مشترکی با همکاری بسیج هنرمندان برگزار می کنند که مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: دفتر کانون بسیج هنرمندان در فرهنگسرای اندیشه واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان است و هنرمندان می توانند جهت ثبت نام و فعالیت در این کانون همه روزه مراجعه نمایند.

گفتنی است، در این جلسه از زحمات صادق ممبینی مسئول پیشین کانون بسیج هنرمندان تقدیر و امین علیخانی با حکم فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گتوند به عنوان سرپرست جدید معرفی شد.

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۲۲:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید