اخبار

اعلام همبستگی و تعامل بین ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی شهرستان شوش

اعلام همبستگی و تعامل بین ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی شهرستان شوش
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش در دیدار با سرپرست جدید اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان از اعلام همبستگی و تعامل میان این دو اداره سخن گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش در این دیدار با اشاره به عملکرد این اداره در مبارزه با ویروس کرونا در فضای مجازی،اظهار کرد: انجمن های فرهنگی هنری وابسته به این اداره و همچنین گروه های تئاتر اندیشه، آپادانا و جنت الحسین (ع) علاوه بر گندزدایی، ضد عفونی و تهیه و توزیع مواد غذایی در سطح شهرستان، تلاش خود را به کار گرفتند و در فضای مجازی برای اعضای خود کلاس های آموزشی و مسابقاتی را هم برای عموم مردم برگزار کردند.

رضا ذاکری از حجت الاسلام عارف آل کثیر سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شوش درخواست کرد تا در تمرینات و اجراهای گروه های تعزیه که در شهرستان شوش تعدادشان زیاد است، همکاری های لازم را داشته باشد.

سرپرست اداره ی تبلیغات اسلامی شهرستان شوش با بیان اینکه خداوند این توفیق را شامل حال ما نموده که در گام دوم انقلاب اسلامی برای راهبردی جمهوری اسلامی قدم برداریم،افزود: در این راه برای ترویج فرهنگ مهدویت مبلغان خود را به نقاط مختلف شهر و روستا اعزام می کنیم که بتوانیم این فرهنگ را در سطح جامعه گسترش دهیم.

حجت الاسلام آل کثیر با اشاره به تعامل با اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش، تصریح کرد: با تعامل با اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شوش از طریق مجموعه ها و انجمن های وابسته به این اداره از جمله: امور مساجد،امور قرآنی،گروه های تعزیه خوانی، شاعران حماسی و آیینی و حتی انجمن روزنامه نگاران به یاری خدا می توانیم در سال جهش تولید گام های موثری برداریم.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۳۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید