اخبار

نخستین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان لالی در سال 1399 برگزار شد

نخستین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان لالی در سال 1399 برگزار شد
نخستین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان لالی در سال 1399 با موضوع برنامه های ماه مبارک رمضان و کمک های مومنانه در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، بهرام جمالپور رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لالی ضمن خیرمقدم و اعلام دستور جلسه، اظهار کرد: ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن است و با تلاوت قرآن در مساجد فضای شهر تغییر می کند و فضای معنوی ایجاد می گردد. قداست و جایگاه این ماه باید مغتنم شمرده شود.

امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لالی گفت: ماه مبارک رمضان فرصت مغتنمی برای تقویت و پاک بودن انسان از گناهان می باشد و در این ماه درهای رحمت برای توبه و پیشه سازی تقوا همیشه باز است؛ چراکه تقوا ارمغانی ارزشمند برای بشریت است.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمدی افزود: مبنای اعتقادی ما بر تکامل انسانی و بنای تمام واجبات و محرمات الهی نیز بر تکمیل و رشد انسان است.

ترکی زاده فرماندار شهرستان لالی در این جلسه گفت: پیامبر اسلام فرمودند اگر مسلمانان می دانستند در روزه گرفتن ماه رمضان چه ثوابی نهفته است آرزو می کردند تمام ماه های سال،رمضان باشد.

در ادامه جلسه هر کدام از اعضای شورای فرهنگ عمومی نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند.

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۶:۲۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید