اخبار

برگزیدگان مسابقه نقاشی بهار ظهور معرفی شدند

برگزیدگان مسابقه نقاشی بهار ظهور معرفی شدند
برگزیدگان مسابقه نقاشی بهار ظهور در دو بخش میلاد امام عصر(عج) و پویش «به یاری خدا کرونا را شکست می دهیم» در شهرستان لالی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لالی با اعلام این خبر گفت: این مسابقه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،کانون فرهنگی هنری مسجد امام علی(ع) و بسیج هنرمندان شهرستان لالی در دو بخش میلاد امام عصر(عج) و پویش به یاری خدا کرونا را شکست می دهیم با هدف گرامیداشت میلاد امام عصر(عج)،فرهنگ سازی و مقابله با ویروس منحوس کرونا برگزار شد.

بهرام جمالپور افزود: بیش از 100 اثر به دبیرخانه این مسابقه ارسال شد که توسط هیات داوران مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت آثار برتر شناخته و معرفی شدند.

جمالپور با اشاره به معرفی برگزیدگان مسابقه نقاشی بهار ظهور،اظهار کرد: در بخش میلاد امام عصر(عج)،شاهین جهانگیری و هانیه ذوالفقاری و در پویش به یاری خدا کرونا را شکست می دهیم،مریم خراسانی و یسنا فاطمی بعنوان برگزیده معرفی شدند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لالی ادامه داد: همچنین در دو بخش این مسابقه زهرا چراغی، ملیکا نیامدپور، مهتیام حاجی پور، حوریه حسینوند، دینا حسین پور و آیسا اسیوند بعنوان شایسته تقدیر شناخته شدند.

وی گفت: به نفرات برتر جوایز نقدی به همراه لوح تقدیر و کتاب اهدا شد.

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۶:۱۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید