اخبار

طرح «تلاوت نور با شهدا» در شهرستان شوش اجرا می شود

طرح «تلاوت نور با شهدا» در شهرستان شوش اجرا می شود
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش از اجرای طرح «تلاوت نور با شهدا» در ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، رضا ذاکری با اعلام این خبر افزود: به همت اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی،کانون های مساجد و انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان شوش، طرح «تلاوت نور با شهدا» به منظور هدیه به امام زمان (عج) و به نیت شهدای والامقام شهرستان شوش و سردار دلها «حاج قاسم سلیمانی» در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

وی ادامه داد: از مدیران کانون های مساجد و مسئولان انجمن های فرهنگی و هنری این شهرستان که از اسفندماه 1398 تاکنون علاوه بر گندزدایی و ضدعفونی شهر،با استفاده از نیروهای تحت پوشش خود اقدام به تولید و توزیع ماسک و بسته های غذایی کردند و از آموزش اعضای خود در فضای مجازی نیز غافل نبوده اند، تقدیر و تشکر می کنم.

ذاکری با اشاره به اجرای طرح «تلاوت نور با شهدا» در این شهرستان، اظهار کرد: اکنون زمان آن رسیده که یاد و نام شهدا را گرامی بداریم و در این ماه پر خیر و برکت به نیت شهدای شهرستان شوش و سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در خانه طرح ختم قرآن کریم تحت عنوان « تلاوت نور با شهدا» را اجرا نماییم.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش یادآور شد: در شهرستان شوش 70 کانون فرهنگی و هنری مساجد ثبت شده که هر کدام زیر مجموعه هایی دارند لذا از مسئول امور مساجد و مسئولان انجمن های فرهنگی هنری شهرستان شوش انتظار دارم با اطلاع رسانی به زیر مجموعه های خود همه را در پذیرفتن تلاوت جزئی از قرآن کریم دعوت کنند تا برای هر شهید تا پایان ماه مبارک رمضان ختم قرآن داشته باشیم.

وی تصریح کرد: شهرستان شوش تاکنون 635 شهید را در دوران هشت سال دفاع مقدس،مدافع حرم و مدافع نظم و امنیت تقدیم انقلاب اسلامی نموده که انشاءا.. بتوانیم علاوه بر این شهدای گرانقدر،برای سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی هر کدام جزیی را ختم کنیم که در این صورت می توانیم تا پایان ماه مبارک رمضان، 22 بار قرآن کریم را به صورت کامل ختم کنیم.

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۵۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید