اخبار

پویش "هنر در خانه" برگزیدگان خود را شناخت

پویش "هنر در خانه" برگزیدگان خود را شناخت
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از پایان رقابت پویش "هنر در خانه" و معرفی برگزیدگان آن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، ناصر آریایی نیا ضمن قدردانی از حضور و توجه هنرمندان و هنردوستان به پویش هنر در خانه گفت: انجمن های هنری با همکاری معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی خوزستان، پویش هنر در خانه را با هدف در خانه ماندن جهت مقابله با ویروس کرونا،ایجاد نشاط و سرگرمی و پرکردن اوقات فراغت برگزار کردند.

وی با اشاره به توجه مخاطبین به آثار و تعداد لایک ها در اینستاگرام پویش هنر در خانه،افزود: تعداد 110 اثر به دبیرخانه این مسابقه رسید که مورد قضاوت بینندگان قرار گرفت و اثری که بیشترین لایک را با تعداد 5 هزار و 229 لایک از آن خود کرد،توانست رتبه نخست را به خود اختصاص دهد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اظهار کرد: آلا علیزاده،غزل چهرازی،هستی محمدی،ایمان اسدی خواه،تیارا موذن،محمد پاسبان،محدثه جهانیان،زهره بوشهری،پانیا عسکری و اسرا دل پریش به ترتیب رتبه های یکم تا دهم این پویش را کسب کردند و بعنوان برگزیده شناخته شدند.

آریایی نیا تصریح کرد: بزودی با دریافت شماره حساب بانکی،جوایز برندگان به حساب آنها واریز می شود.

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۵۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید