اخبار

مسابقه "در خانه بمانیم و خوشنویسی کنیم" شهرستان گتوند برگزیدگان خود را شناخت

مسابقه "در خانه بمانیم و خوشنویسی کنیم" شهرستان گتوند برگزیدگان خود را شناخت
مسابقه "در خانه بمانیم و خوشنویسی کنیم" که در ایام شیوع ویروس کرونا در شهرستان گتوند برگزار شد، برگزیدگان خود را شناخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی خوزستان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند با اعلام این خبر گفت: مسابقه "در خانه بمانیم و خوشنویسی کنیم" به همت انجمن خوشنویسان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گتوند با مشارکت کانون پرورش فکری کودک و نوجوان،شهرداری و شورای شهر این شهرستان در سطح شهرستانی برگزار شد و پس از داوری بیش از ۳۰ اثر، برگزیدگان خود را شناخت.

حمید بهداروندی هدف از برگزاری این مسابقه را ترویج هنر خوشنویسی و تشویق و سرگرمی هنرمندان در زمان بیماری منحوس کرونا دانست و از تلاش ها و زحمات خانم ظهراب زاده رئیس انجمن خوشنویسان شهرستان گتوند که این مسابقه را طراحی کرد، تقدیر و تشکر کرد.

وی تصریح کرد: شرکت کنندگان این مسابقه از پنج شهر شهرستان گتوند آثار خود را تا ۶ اردیبهشت به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند و پس از داوری آثار، در رشته نستعلیق، مریم حسنی،صادق حائری، فروزان عسکری زاه، در رشته نسخ،عباس رنجبر،اسدالله صالحی، مریم جهانگیری و در رشته خط تحریری (خودکار)، علی حسین پور،امین غلامی و حسین فتحی به عنوان برگزیده معرفی شدند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند ضمن قدردانی از شهرداری،شورای شهر و کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شهرستان گتوند،ادامه داد: هدایای نقدی برگزیدگان به حساب آنها واریز و به تمامی شرکت کنندگان در مسابقه لوح تقدیر اهدا می شود.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۶:۳۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید