اخبار

برگزاری مسابقه ی پویش "دکلمه ی شعر در خانه" در شوش

برگزاری مسابقه ی پویش "دکلمه ی شعر در خانه" در شوش
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش از برگزاری مسابقه ی پویش دکلمه ی شعر در خانه در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، رضا ذاکری با اعلام این خبر گفت: انجمن شعر فارسی اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش «مسابقه ی پویش دکلمه ی شعر در خانه در فضای مجازی» را با سرایش شعر و موضوع ها و محورهای قرنطینه شامل ویروس کرونا،کادر پزشکی،کادر پرستاری و منجی برگزار می کند.

وی با اشاره به شرایط شرکت در این مسابقه افزود: این مسابقه در دو رده ی سنی بزرگسالان و نوجوانان به تفکیک برای بزرگسالان سرایش شعر با موضوع های ویروس کرونا،کادر پزشکی،کادر پرستاری و منجی و برای نوجوانان حفظ شعر از شاعران کهن چون فردوسی،سعدی،حافظ،مولوی،شاعران معاصر و صحیح خوانی برگزار می شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش با تاکید براینکه فیلم باید حتما در خانه گرفته شود،تصریح کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود را تا روز چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399،هم زمان با روز ملی خلیج همیشه فارس به صورت ویدئوی یک دقیقه ای همراه با ذکر مشخصات و سن خود به شماره ی 09163445322 در واتساپ ارسال کنند.

ذاکری با بیان اینکه این مسابقه ویژه شهرستان شوش و حومه برگزار می شود، اظهار کرد: این آثار توسط داوران مورد بررسی قرار می گیرند و به برندگان جوایز نفیسی اهدا می شود.

۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ۲۰:۱۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید