اخبار

مسابقه ی داخلی مطبوعات شهرستان شوش برگزار می شود

مسابقه ی داخلی مطبوعات شهرستان شوش برگزار می شود
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش از برگزاری مسابقه ی داخلی مطبوعات شهرستان در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، رضا ذاکری با اعلام این خبر گفت: انجمن روزنامه نگاران اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش با همکاری معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان،شهرداری و شورای اسلامی شهرستان شوش «مسابقه ی داخلی مطبوعات در فضای مجازی» را با محوریت «مقابله با ویروس منحوس کرونا جهت حفظ سلامت جامعه» برگزار می کند.

وی حمایت از همت و تلاش پزشکان و پرستاران به منظور رسیدگی به بیماران کرونایی،ترویج و تبلیغ بین خیرین به منظور حمایت مالی از ستاد مقابله با ویروس منحوس کرونا،حمایت از سبزپوشان سپاه و بسیجیان همیشه در صحنه که شبانه روز مشغول گندزدایی و ضدعفونی هستند،حمایت از تیم های تولید انواع ماسک و تهیه دستکش و الکل،تشویق مردم برای اهدای خون به بیماران خاص و نیازمندان،معرفی فرصت و قابلیت رسانه های محلی در فراگیری مشارکت مردمی و تحرک اجتماعی منجر به توسعه و فرهنگ سازی جهت ماندن مردم در خانه را از اهداف برگزاری این مسابقه عنوان کرد.

ذاکری با اشاره به شرایط شرکت در این مسابقه،افزود: تمامی فعالان رسانه های داخلی شهرستان شوش اعم از نشریات متنی (صدای کرخه و صدای شوش)،پایگاه های خبری تحلیلی(شوش24،آخرین رویداد،نسیم شوش،شوش نیوز،جریده،ایران انا،شوش نا،آوای شوش،خبر شوش و ...) و خبرگزاری ها و پایگاه های خبری ملی و بین المللی شامل خبرنگاران بومی شهرستان شوش که با نشریات غیر بومی همکاری دارند، از جمله سیمای مرکز خوزستان،شبکه ی ماهواره ای الاهواز،خبرگزاری ایرنا،خبرگزاری مهر،خبرگزاری فارس،خبرگزاری شبستان،خبرگزاری ایکنا(قرآن)،خبرگزاری تسنیم،پایگاه خبری شوشان و غیره می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش با اشاره به بخش های مسابقه اظهار کرد: در بخش خبر،اخبار ارسالی روابط عمومی ها شامل این مسابقه نمی باشد. شرکت کنندگان می توانند در بخش عکس خبری(تک عکس) و بخش تیتر،تیترخبر،گزارش،سرمقاله و یادداشت خود را ارسال کنند و در این بخش نمی توانند همزمان در انواع تیترهای اشاره شده شرکت نمایند.همچنین شرکت کنندگان می توانند در بخش طراحی و گرافیک،لوگوی نشریات،صفحه آرایی نشریه و ... را ارسال کنند.

ذاکری ادامه داد: آثار ارسالی باید از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا تا روز جمعه 2 خردادماه 1399در یکی از نشریات مکتوب،خبرگزاری ها و پایگاه های خبری تحلیلی داخلی شوش منعکس شده و به نام شرکت کننده باشد.

وی با بیان اینکه برای آثار منتشره با کد،تایید کد به نام صاحب اثر از سوی مدیرمسئول الزامی است، تصریح کرد: هر متقاضی می تواند از بین چهار بخش اشاره شده، تنها 2 بخش را برای ارسال اثر انتخاب کند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش افزود: آثار کپی، بی نام، منتشر شده در کانال،گروه، بولتن،نشریه دانشجویی،پایگاه ها و وبلاگ های غیر خبری بررسی نخواهند شد. همچنین ارسال اثر منتشر شده در صفحه ی رسانه به صورتی که نام رسانه و زمان انتشار مشخص باشد، الزامی است.

ذاکری گفت: در بخش عکس علاوه بر تصویر منتشره در صفحه ی نشریه،ارسال نسخه ی اصلی ضروری است.

وی با اشاره به مهلت و نحوه ارسال آثار اظهار کرد: متقاضیان شرکت در مسابقه تا شنبه 3 خرداد 1399 آثار خود را از طریق فضای مجازی به شماره 09034442710 (عباس کرم الهی سرپرست انجمن روزنامه نگاران شهرستان شوش) و یا شماره 09163454069 (مرتضی حیدری آل کثیر کارشناس فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش) ارسال کنند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش زمان معرفی برندگان و اهدای جوایز را یکشنبه 18 خرداد 1399 عنوان کرد.

۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ۲۰:۱۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید